Wpis z mikrobloga

@NewsKanabis: takie porycia jakich doswiadczalem po trawie nie mialem nawet po ciagach amfetaminowych xD lubie trawke ale wkvrwia mnie ciagle wypieranie negatywow wiazacych sie z paleniem.
  • Odpowiedz
@NewsKanabis: stańcie się #!$%@? choć trochę obiektywni. naprawdę nie wiem, czy trollujecie czy co za gówno próbujecie wcisnąć ludziom, ale odznaczanie się tak silną stronniczością nikogo zdrowo myślącego nie przekona xD
trawa sprawiła, że zdecydowałem się na benzo, opio, substancje z grupy rc - bo pokazała mi, jak to jest się czuć inaczej. co teraz, newskanabis? a, zresztą. nastawienie i światopogląd na to wpływa, czy jednostka brnie dalej czy stopuje, nie
  • Odpowiedz
@psychoACID: chore wkrety bez krytycyzmu, zaniki pamieci krotko i dlugotrwalej, rozleniwienie, zinfantylnienie, problemy z koncentracja, zycie w urojonym swiecie, problemy z motywacja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Habnur: trawa wpływa tylko na pamięć krotkotrwala co do innych zależy od osoby ja sobie nic nie wkręcam ani nie żyje w ujoronym świecie, przede wszystkim mam kontrolę nad swoim własnym życiem a trawę pale jak chce sobie odpocząć a nie w ucieczce od problemow
  • Odpowiedz