Wpis z mikrobloga

@swiadkiemjehowybyc1914: #swiadkowiejehowy #ostracyzm #jehowy #religia #organizacja #smutnazaba #sekta #jehowi

Witam szanowną społeczność wykopu. Mam 25 lat, od urodzenia byłem wychowywany jako świadek Jehowy. Tak, to ci ludzie którzy odrywają większość z was od rosołu w niedzielę albo budzą w sobotę rano gdy jesteście na turbo kacu. Przez ponad dwadzieścia lat to ja łaziłem po ludziach. Później udało mi się wyjechać z polski za granicę, i tutaj dopadł mnie kryzys wiary. Skończyło się to w ten sposób że zarówno ja, jak i mój różowypasek zostaliśmy wywaleni ze społeczności świadków Jehowy. Spotkało się z nami trzech smutnych panów w krawatach i pozbawili nas członkostwa w sekcie. Wszystko było by fajnie, gdyby nie durne zasady tego urupowania. Po wykluczeniu, jest się poddawanym ostracyzmowi - co w praktyce oznacza odcięcie od rodziny, przyjaciół, znajomych i kogokolwiek kto był świadkiem Jehowy i znał ciebie osobiście. Nie wolno im z tobą rozmawiać, spotykać się ani nawet pozdrowić na ulicy. Jeśli macie ochotę zobaczyć jak przebiegł sam proces (dosłownie PROCES) naszego wykluczenia, to zapraszam do obejrzenia mojego filmu:
swiadkiemjehowybyc1914 - @swiadkiemjehowybyc1914: #swiadkowiejehowy #ostracyzm #jehow...
  • 7