Wpis z mikrobloga

O #!$%@? właśnie skończyłem przeglądać fotke.pl i zamieszczone tam profile,i jestem w szoku po zobaczeniu co tam się #!$%@?.Do tej pory nie wierzyłem zbytynio propagandzie i mizgoni sianej na tagu #przegryw ale to co zobaczyłem na tym portalu wyjątkowo mnie dotknęło.Liczona w dziesiątkach banda napalonych sebastianów i januszy słodząca w komentarzach pod profilem największych wielorybów i jakichś innych żeńskich pomyłek genetyki licząca na zaruchanie.Swoją drogą dawno się tak nie ubawiłem jak dziś przy przeglądaniu profili ze zdjęciami tych ludzi,foty tam wstawiane to w większości jakieś samojebki na tle #!$%@? meblościanki w jakimś syfiastym komunalnym mieszkaniu.Co jednak trzeba przyznać to fakt że osobnicy ci poprzez to że nie są świadomi swojego #!$%@? nie kalkulują jak wykopki i można się tylko spodziewać że większość dobije swego celu czyli przerucha jakąś pustą karyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
swoją drogą to tym portalem powinny zainteresować się organy ścigania.W komentarzach pod fotkami 16-17 latek w jednoznaczny sposób udzielają się 30-40 letnie mirasy.Jeżeli taki człowiek nie widzi nic nieprzyzwoitego w zaczepianiu tych dziewczynek to raczej nie będzie mu przeszkadzać dolna granica 15 lat