Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy są tutaj jakieś Mirki którzy przez całe życie nie doświadczyli żadnego zainteresowania ze strony kobiet. Żadna do was nie podeszła aby zacząć rozmowę, żadna się nie uśmiechnęła ani nigdy nie byłeś odbiorca tych słynnych sygnałów. Bo ja jak żyje 28 lata tak nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, zawsze przez kobiety byłem traktowany jak powietrze, czyli w sumie nie byłem traktowany w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do napisanie tego posta skłoniło mnie kilka wyznań spod #przegryw gdzie ludzie żalili się że nie wykorzystali kilku okazji w życiu gdzie kobieta była nimi zainteresowana. Wtedy sobie uświadomiłem że nigdy w takiej sytuacji nie byłem i to raczej nie jest normą. Dodatkowe pytanie, co może być przyczyną takiego zerowego braku zainteresowania ze strony kobiet?
#pytanie #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #feels #gorzkiezale #tfwnogf #codziennysynbozy
  • 4
@jacekplacekfm: Raz (słownie jeden raz) w życiu w ogólniaku podeszła do mnie dziewczyna z pytaniem jak mam na imię. Mam imię jak w nicku ale zamiast niego powiedziałem jej , że mam na imię Wiesiek. Powiedziałem jej to w taki sposób żeby dać jej wprost do zrozumienia że ma #!$%@?ć (lekceważący ton , głowa odwrócona w drugą stronę , brak jakiejkolwiek uwagi).

Wtedy jeszcze nie wiedziałem , że w przyszłości zostanę