Wpis z mikrobloga

Mam taki niecodzienny problem, odczuwam tak jakby ból, zgniatanie czy coś w tym rodzaju w okolicy wątroby, śledziony lub nad nimi. Dodatkowo non stop czuje jakby coś się tam ruszało czy przelewało (bulgotało) ewentualnie są to płuca...co to może być i powinienem się tym martwić czy poczekać kilka dni i powinno przejść? (mam ten problem już od jakiś 2-3 dni). Miał ktoś taki problem? ewentualnie do jakiego lekarza się udać? #lekarz #pomocy #choroby #pytanie
SiemkaKtoPeeL - Mam taki niecodzienny problem, odczuwam tak jakby ból, zgniatanie czy...

źródło: comment_m9io8ZPDBBGEv6PaVSVxdBTtB1BI0jct.jpg

Pobierz
  • 37
@SiemkaKtoPeeL

słuchaj, wiem że to dziwnie zabrzmi ale może Cię boleć całkiem gdzie indziej niż Ci się wydaje.
Kiedyś miałem bardzo podobne bóle. Klatka, płuca, serce,. Myślałem że się kończę...

Poszedłem do fizjoterapeuty. Pomacal, wymasowal, ponaciagał, kilka razy #!$%@? w plecy.

wyszedłem od niego jak nowo narodzony bóg.
Powiedział że miałem jakis przykurcz mięśnia gdzieś tam, który uciskal nerw stąd ból akurat odczuwany w tym miejscu. Kazał mniej siedzieć i więcej się
@flito: Trudno samemu dokładnie stwierdzić co boli gdy ból się rozchodzi i boli w kilku miejscach jednocześnie więc wcale nie brzmi to dziwnie, mam nadzieję że to tylko jakieś skurcze przez brak witamin i ruchu ale czas pokaże :x
@Perkele93: Najgorsze jest to że #!$%@? wie co to jest, chorób związanych z organami wewnętrznymi w tych okolicach jest dziesiątki, jedne nie są ani trochę groźne a inne śmiertelne a u mnie dostać się do lekarza rodzinnego jest problemem. A lekarze mają wszystkie w dupie bo kasy mało, pacjentów dużo a nie odpowiadają w żaden sposób za brak pomocy (jakby nie patrzeć to wykonywania #!$%@? obowiązków). No nic, jak przeżyje od