Wpis z mikrobloga

W tym poście wrzucamy mapy z CS 1.6, które były powszechnie znane i uwielbialiście na nich grać, ale nie zyskały tak dużej popularności jak dust2, nuke, inferno itd, przez co były rzadko grane. Ja zaczynam:

de_piranesi. Moja ulubiona mapka z tych "rzadziej granych" i moim zdaniem chyba najładniejsza mapa do CS 1.6. Bardzo dobre tekstury i ogólny projekt lokacji. Mapka dość duża, ale za to nie faworyzuje żadnej ze stron, a wiele ścieżek i przejść pozwala na ciekawą i nie monotonną rozgrywkę.

#cs16 #gry #nostalgia #csgo
maciorqa - W tym poście wrzucamy mapy z CS 1.6, które były powszechnie znane i uwielb...

źródło: comment_R77zFdYdi5rFN3kQf6rurNEE1twzvaRw.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
dawno mnie takie feelsy nie jebly xD patrze na zlepek starych tekstur i pikseli, a jeblo w serce mocniej niz zdjecia sprzed 20 lat
  • Odpowiedz
@maciorqa: Wymieniliście tu wiele mapek, i ja wam powiem, że prawie wszystkie były katowane. Tylko ja mam staż 8 lat od 1.3 do 1.6. Uwierzcie, że były znane i oblegane serwery gdzie non stop leciał cssiegie, csmilitia, destorm czy desurvivor. Pamiętam okres katowania oilriga. Takie prodigy, aztec czy office to przecież były mapy o wiele popularniejsze od dusta2. Wszystko tak na prawdę zależy w jakim okresie
superpipek - @maciorqa: Wymieniliście tu wiele mapek, i ja wam powiem, że prawie wszy...

źródło: comment_4oZDIQDjMcfvkFkeELaugMlJ7akXQEuF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz