Wpis z mikrobloga

#niebieskipasek ostatnio mi jęczał, że mało czasu spędzamy razem, że ciągle tylko studia/praca/obowiązki i nie mamy czasu żeby posiedzieć, pogadać. To wczoraj zrobiłam wszystko co miałam na dzisiaj i mówię do niego dzisiaj o 19, że idę się zaraz wykąpać, kupiłam cziperki, piwo i możemy cały wieczór oglądać filmy i seriale.
Odpowiedział, że jasne jasne, idź się kąpać ja chwilę zagram z kumplem. I tak od 19 gra w lola z kolegą na słuchawkach XD
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 19
@konsumatumest: widocznie przyzwyczaiłaś go do tego, a nie pomyślałaś że się ustawił wcześniej na granie? Po co ma plany zmieniać... kolega nie poczeka w przeciwieństwie do Ciebie. Pozdro
@konsumatumest pół roku to mało aby wchodzic w jakąś stagnacje ale powiem Ci ze są różne typy związków (na własnym przykładzie) Można cały weekend spędzić grając w fife na ps4 gdzie dziewczyna siedzi obok albo można odwiedzic rodziców, wyjść na miasto na obiad, do kina i tak spędzić weekend. Opis trochę podkoloryzowany ale tylko trochę.
@cceeoo: no pozderki
@Yog-Sothoth: nie no, spokojnie xd żartuję sobie teraz oczywiście. On i tak rzadko gra, więc nie mam z tym żadnego problemu, że dzisiaj sobie zagrali. my i tak wolimy spędzić wieczór w domu oglądając coś albo grając w planszówkę niż wychodzić gdzieś na miasto. tylko śmiechałam, bo mieliśmy dzisiaj spędzić wieczór wspólnie, a on miał tylko jedną rundę zagrać a tu godziny lecą :D