Wpis z mikrobloga

Najgorzej na świecie mieć na imię Janusz.
22 lata, ani #przegryw ani #gigachad , raczej normalny chłopak. Na co dzień wszyscy mówią do mnie Janek, tylko bliżsi znajomi mówią Janusz. Co najmniej raz w miesiącu spotykam się z tym że ktoś ze znajomych pisze do mnie "EJ NIE #!$%@? ŻE TY MASZ SERIO JANUSZ NA IMIĘ XDDDDDD" lub "STARY TY SOBIE Z TYM JANUSZEM ŚMIESZKUJESZ, NIE?". Gdy poznałem swojego #rozowypasek pierwsza reakcja po tym jak jej uświadomiłem że mam na imie Janusz było "XD przecież ty nie możesz mieć tak na imię", po czym wyciągnąłem dowód. Gdy robiłem pierwszy tatuaż, tatuażysta sobie śmieszkował że #!$%@?ą go już te memuchy z nosaczami i Januszami. Przytaknąłem mu po czym uświadomiłem go że tak właśnie mam na imię. Zacisnął zęby i ze łzami w oczach próbował opanować swój śmiech.
Wydaje mi się że moi rodzice wymyślili to jeszcze przed moimi narodzinami, a teraz siedzą po nocach i #!$%@?ą memuchy z nosaczami.

To nie jest tak że nie lubie swojego imienia. Lubie je i to bardzo, nie raz pomogło mi też w poznaniu nowych ludzi lub wywiązaniu się przez nie ciekawej rozmowy, co więcej wydaje mi się że właśnie przez moje imię stałem się jedyny w swoim rodzaju.
To nie #pasta to #truestory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToJanusz: moj ojciec tez ma na imie Janusz. Raz w radiu usłyszał ze prawdziwy Janusz ma wąsy i od tego czasu zapuszcza dluzsze xdd ale tej mody jego imieniem nie rozumie i sie wścieka troszke
@ToJanusz uwierz mi, memy z januszami są od roku/dwóch, a jak masz na imię inaczej niż podstawowe imiona to od przedszkola do szkoły średniej jest trauma..
Do teraz nie lubię swojego imienia, chociaż różowemu się podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°)