Wpis z mikrobloga

#inpost #inpostgownofirma ##!$%@? #allegro #allegrosmart

Wlasnie dostalem sms od inpost ze moja paczka bedzie tymczasowo magazynowana w sklepie obuwniczym otwartym uwaga 11-18 od poniedzialku do piatku oczywiscie nikt mnie o to nie pytal opcji przekierowania do innego paczkomatu tez nie dostalem po prostu inpost ma swoich klientow gleboko w dupie. Jest czwartek wiec jesli chce ja odebrac w tym tygodniu musze sie zwolnic z firmy.

Nie po to place za usluge paczkomatow bym musial #!$%@? do jakiegos punktu otwartego poniedzialek-piatek 11-18 ktory mi pier.... inpost losowo wybierze.

Ostatni raz skorzystalem z uslug tej firmy #!$%@? firmy poprzednia paczke inpost trzymal mi 3 tygodnie

Uslugi smart wiecej tez juz nigdy nie kupie i odradzam ja kazdemu po pierwsze malo sprzedacow ma ta opcje dwa sprzedawcy celowo zanizaja cene ponizej 40zl chocby i o grosz bys byl zmuszony kupic cos jeszcze by miec wysylke niby darmowa ale za ktora i tak zaplaciles kupujac pakiet smart wiec w sumie zmuszony jestes wydac wiecej niz chciales. Poza tym jak juz znajduje przedmiot z wysylka smart to sie okazuje ze poza Allegro moge ja kupic taniej nawet placac sam za przesylke wystarczy wejsc na ceneo i zobaczyc.
  • 2
@MichalQ20: sugerujesz ze maja gdzies w regulaminie zapis ktory pozwala im sie ruchac sie z moja paczka przez 3 tygodnie?

inpost ma tylko jedna zalete paczkomaty 24h/7 i skoro place za usluge o nazwie "paczkomaty" a oni mi #!$%@? dostarczaja paczke do sklepu obuwniczego pracujego pon-piat 11-18 to ja zamiast czytac ich #!$%@? regulamin wiecej z tej #!$%@? firmy korzystac po prostu nie bede i zniechece do korzystania z ich uslug