Wpis z mikrobloga

Setki wykopków kopią znalezisko, bo w opisie zielonka napisała ''gorąco na ulicach Przemyśla'' znalezisko
W znalezisku jednak nie ma ani o Przemyślu ani o jakichkolwiek ulicach.
Za coś takiego powinien ban chyba lecieć, bo urywek ewidentnie nieprawdziwy i dodany do przyciagania plusujących za opis.
Na dodatek tekst jest ukradziony z innej strony i pochodzi z 2017.
No i zielonka dała opis, który włacza ''patriotzym'' u gimbopatriotów i mamy główną.

Na dodanym screenie ktoś wyjaśnia sens powtarzania tego tekstu (wywołanie konfliktu). Zielonka zresztą dodała to w takim samym celu sądząc po fałszywym opisie.

W ogóle współczuję ludziom, którzy regularnie wykopują treści z jakichś gównostornek ( ta tutaj nosi nazwę ''Polak patriota'') z fejkami i ukradzionymi tekstami.

Takich stronek powstało już wiele ( w ostatnich miesiacach chyba mamy dotychczasowe apogeum) i wszystkie zbierają najbardziej nośne tematy z kilku lat, podrasowują je jeszcze i wrzucają jako aktualne. Nie wiem czy nie powinno być bana na domenę za takiego?
Jeżeli ktoś to cały czas kopie to wybaczcie, ale jest ....

#ukraina #neuropa #4konserwy #fakenews
szurszur - Setki wykopków kopią znalezisko, bo w opisie zielonka napisała ''gorąco na...

źródło: comment_LNXOMUC1yayrmcQmjCMmFWx7AbEOc8vx.jpg

Pobierz
  • 14
w ostatnich miesiacach chyba mamy dotychczasowe apogeum


@szurszur: No wiesz. Zbliżają się wybory na Ukrainie. Pogorszenie się stosunków z Polakami będzie na Ukrainie odbierane jako porażka aktualnego rządu i prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xniorvox:

Przez kogo? Ukraińców? Czy oni w ogóle się interesują stosunkami z Polakami?


Ukraińcy raczej unikają kwestii stosunków lub temat jest krótko w mediach. Najwięcej nagłaśniają Rosjanie jako przykład tego, że Ukraina poszła złą drogą, nikt jej nie lubi i najlepiej jest być przy Rosji. Czasem też to zawsze dobry pretekst do atakowania rządu, chociaż im niczego nie trzeba, bo każdą wiadomość można obrócić w porażkę rządu/UE/Poroszenki/USA/UK/wstaw cokolwiek.
Ukraińcy raczej unikają kwestii stosunków lub temat jest krótko w mediach.


@Aryo: A jednak skądś biorą się opinie, bo przodujemy jako kraj i naród w rankingach sympatii i zaufania Ukraińców, a Rosja wręcz przeciwnie.
@szurszur: Tu się pierwszy raz z Tobą zgodzę, jakiś pierwszy sensowny wpis. Poza tym, w Przemyślu jest paradoksalnie bardzo mało pracowników ukraińskich. Wybrali duże miasta. W sklepach, restauracjch itd. można usłyszeć tylko polską obsługę
A jednak skądś biorą się opinie, bo przodujemy jako kraj i naród w rankingach sympatii i zaufania Ukraińców, a Rosja wręcz przeciwnie.


@xniorvox: Opinia nie jest równa powielaniu negatywnych wiadomości, odczłowieczanie czy podkręcanie emocjonalne tychże zdarzeń do rangi konfliktu międzynarodowego, a tak właśnie robią Rosjanie oraz portale "patriotyczne". Pracowałem kiedyś z typem, które aż nosiło od złości na Ukraińców. Mnie uważał, za "nie Ukraińca", bo byłem "w porządku, normalny". On uwielbiał
Pracowałem kiedyś z typem, które aż nosiło od złości na Ukraińców. Mnie uważał, za "nie Ukraińca", bo byłem "w porządku, normalny".


@Aryo: Czegoś nie rozumiem. Jesteś Ukraińcem? Czemu w takim razie piszesz o Ukraińcach w osobie trzeciej?
@Aryo: A, to dobrze wiedzieć - nie dziwi w takim razie Twoje zorientowanie w ukraińskich sprawach, będę pamiętać żeby Cię wołać i pytać w razie czego :)
Po polszczyźnie nijak bym nie poznał, piszesz jak elokwentny Polak. Jeśli to Twój drugi język, to dosyć imponujące.