Wpis z mikrobloga

@Gambit1999: No przecież jestem, nawet wrzucałem pod koniec roku wpis na gotologii, ale skoro zainteresowanie było minimalne to dałem sobie siana (+ i tak na przełomie roku miałem mega mało czasu - przeprowadzka).

A blog spadł z rowerka jak usuwałem spam konta na gmailu.
@Lonesome_road: Ale chociaż ADN byś skończył...
Btw : BlueTiger (ten co tłumaczy LML na polski) dokopał się do twojej Analizy (z moją pomocą xd). Popiera cię w 100%
Odwiedź stronę

https://fsgk.pl/wordpress/2019/01/oblakane-spekulacje-swit-jest-pierwotnym-lodem-czesc-1/

I poczytaj komentarze. Tym razem mam login Gambit99 nie 1999

Anyway - proszę cię Snufkin, nie odwieszaj pisadła na kółku, tylko popisz z DaeLem lub NiebieskimTygrysem o współpracy. Jesteś naprawdę ciekawym autorem, a twoja Analiza jest przecudna. DaeL nie ma
@Gambit1999: Ogólnie dzięki za miłe słowa i w ogóle, ale niestety... nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tzn. gdzieś tam po głowie cały czas chodzi ukończenie analizy, ale czuję, że zajawka już mi dawno minęła. Z pewnością nie będzie mi się chciało ruszać z tym wszystkim jeszcze raz na poważnie i uderzać do blogerów ze swoimi wypocinami.

Na blog LMLa kilka razy zajrzałem, o ile
@Lonesome_road: To weś ogarnij na jakimś blogu to co masz już napisane, a potem podpisz jakieś ważne cytaty, czy mapę myśli jako podsumowanie i koniec. Możesz pakować walizki. Ostatnim odcinkiem na #gotologi jest chyba 18. o Jonie Snow, kolejnych nie widziałem.
@Lonesome_road: ()
No ale przecież Panna to słońce, jak może być zła?
Euron wie, że będzie służył Pannie? Czy raczej coś w stylu : PzzŚ zna przeznaczenie i tak bedzie tak czy siak???
Nie no, teraz to rozbudziłeś moją ciekawość 20X bardziej.
Błagam Cię, teraz po raz chyba trzeci - zepnij się sam w sobie i napisz chociaż końcówkę.