Wpis z mikrobloga

Kochani, nie śpimy! Budzimy nasze serca!

Witamy Was w najpiękniejszym dniu w roku - w dniu 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy dla małych dzieci - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych! Bez hejtu, bez spiny! Niech dobro i życzliwość dzisiaj zwyciężą! Bądźcie z nami - na żywo, przed telewizorami, w internecie. Bądźcie z wolontariuszami - uśmiechajcie się do nich! Pokażmy dzisiaj najpiękniejszą Polskę!

Transmisje finałowe będziecie mogli zobaczyć na kanale TVN, TTV oraz TVN24.
Pamiętajcie o naszych transmisjach internetowych - na youtubie - KręciołaTV
https://wosp.org.pl/aktualnosci/gdzie-ogladac-27-final-wosp
_________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online
Wyślij SMSa
Wpłać kartą
Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link,
Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP
_________________

A jeśli gracie z nami, dajcie nam znać - chcemy każdemu z Was podziękować ()

#wosp #serduszkawosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci
fundacjawosp - Kochani, nie śpimy! Budzimy nasze serca! 

Witamy Was w najpiękniejs...

źródło: comment_QOAvMbiP9vek1dka1DN0croRuvTo2Jes.jpg

Pobierz
  • 66
@kaef_v2: z opisów które ameby (uczestnicy) zamieszczają w internecie, poza tym z relacji matek którym się przekręciły dzieciaki na miejscu, z fotek u jakiś prostytutek z napisem lód za piwo etc. etc. Chciałbyś powiedzieć, że te zjawiska tam nie występują? Przecież wy #!$%@? osły nawet nie udajecie, że jest inaczej.
@PitekRoztropek: Tym gorzej to o was świadczy, ale nie mi sadzić, ja wbrew pozorom też level bliżej 40 niż 30. Od zawsze stałem po drugiej stronie i to się nigdy nie zmieni. Oszukujecie to wy siebie, myśląc ze można zastąpić wartości moralne takim gównem. Swoją drogą, trochę creepy twój wpis ;)
@soosh071:
Średnia liczba uczestników festiwalu z ostatnich czterech lat to 625.000.
Miasto Łódź ma 680.000 mieszkańców.
Chciałbyś powiedzieć, że w Łodzi takie zjawiska nie występują?

Podobne historie słyszałem od uczestników Zjazdu Młodzieży Chrześcijańskiej, ale nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby ich obrażać z tego powodu. Ot pojechali, pomodlili się, poznali innych, pobawili. A że statystyczny odsetek idiotów ćpał, chlał i robił bachory zamiast odmawiac różaniec, to niczyja wina.