Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki trzymajcie za mnie kciuki abym dzisiaj skończyła pisać pracę inżynierską. Mam już trochę napisane ale idzie to jak krew z nosa. Aplikacja już skończona, zostało kilka poprawek do zrobienia ale to pierdoły. Jak napiszę dzisiaj pracę to jeszcze muszę się przygotować na obronę, która jest pod koniec stycznia i zostanę inżynierem informatyki :D. Trzymajcie za mnie kciuki i dodajcie energii by pisanie szło szybko i zdania nie były beznadziejne xD
#informatyka #inzynierka #studbaza #studia #studbazaproblems #politechnika #polibuda
  • 35
@Kauczuq: (nie)dziękuję! Bardzo się przejmuję obroną. Z tego co widzę wyglądają one różnie na różnych uczelniach. U mnie trzeba odpowiadać na 3 losowo wybrane pytania. Zakres dotyczy całych studiów więc na wszystko mogę trafić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peachy: u nas jest 50 pytań - też z całego roku, mam je gdzieś, ale powiedziałem sobie, że mam już w to #!$%@?. Tyle weekendów w plecy, łącznie z 11-12k, prawie 4 lata, kilka miesięcy pisania inż (pisałem sobie wolno) i mają mnie uwalić? No chyba nie xD. Ja tam przychodzę po dyplom
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peachy: od dawna coś za mną chodzu, że to nie mój konik. Pierw chciałem, potem nie, znowu chciałem - popracowałem chwilę w zawodzie i teraz już sam nie wiem czy to jest to co chce w życiu robić ¯\_(ツ)_/¯
@peachy: pamiętaj też o:
- „liczba” dla policzalnych i „ilość” dla niepoliczalnych
- przy wyliczeniach w liście przecinki po każdej pozycji, a na końcu krokpa
Takie pro tipy z czasu kiedy sam taką pisałem :)
I tez z informatyki ;)
@BubbleGun: Ja na początku też się zastanawiałam czy informatyka jest dla mnie. Moje zastanawianie się przypomina sinusoidę, raz uważam, że dla mnie, raz że nie dla mnie. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, wynaleźć złoty środek byś się dowiedział czy to dla Ciebie czy nie. Niestety , a chciałbym :(