Wpis z mikrobloga

@Zintel: mi wypadaly cale zycie a teraz po 3 miesiacach faszerowania sie olejami i tranem przestaly. Biorę jeszcze witamine d i piję drożdze. A jesli chodzi o badania to moglaby byc anemia, hormony meskie, tarczyca, niedobor wit d i tak naprawde cala masa innych rzeczy. A tak naprawde niedobor witaminy d ma o tej porze roku w polsce kazdy, wiec statystycznie to bardziej prawdopodobny powod niz tarczyca.
@NacpanaKislem: zaczelam brac. Uzywam filtrow przeciwslonecznych wiec na 100% mam niedobor. Ogolem w miesiacach jesien- zima NIE da sie uzupelnic odpowiedniej ilosci w polsce. Kazdy powinien suplementowac.
Olej lniany tloczony na zimno- olejowy raj lub Olini- 3-4 lyzki stolowe dziennie
Olej z wiesiolka jw.- jedna lyzka dziennie
Tran z watroby dorsza (ma wiecej kwasow omega niz z rekina)- wg zalecen z opakowania
@Zintel herbatka z pokrzywy, wcieranie naparu z kozieradki, bogata dieta i jw - koniecznie badanie tsh. Nawet jeśli wyjdzie w normie na papierze to poczytaj - normy są usrednione i można się na nich przejechać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zintel: vichy dercos neogenic, szampon apteczny, mi włosy wypadały że wglądu na duży stres i trochę geny, po zużyciu całej butelki, włosy są ładniejsze, gęstsze i na szczotce nie zostaje prawie nic