Wpis z mikrobloga

@enforcer nieoficjalne głosy służb. Wiadomo, że nikt oficjalnie tego nie przyzna. Nie wiem jak to z wośpem było, więc nie wiem czy tutaj to prawda, ale widziałam jak wyglądała sytuacja ze strażą pożarną (kiedy mówiło się to samo, też nieoficjalnie) na tegorocznym Woodstocku i jest w stanie uwierzyć, że dostali nieoficjalny przykaz żeby zbyt blisko się nie trzymać
Zabezpieczeniem imprez masowych zajmuje się ochrona a nie policja więc nic by się nie zmieniło, warto przeczytać ustawę o imprezach masowych, jedyne co to na scenie byłby pewnie jakiś komendant bez broni i tyle
@Multigatawny Ale kto? Marsze? Przecież napisałem że są zabezpieczane przez policję z zewnątrz tak jak wszystkie inne manifestacje, policja nie kontroluje każdego co ma przy sobie na manifestacjach bo by zaraz był płacz że wolność odbierają a noże są do smarowania chleba, wośp jest inprezą masową tak jak mecze i zabezpiecza je organizator a nie policja, co do plakatów antyaborcyjnych to policja stoi przy nich żeby nikt nie niszczyl mienia, wykonuje swoje