Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
@Debil_Lesny
Wypij za zdrowie moje i mojej rodziny, bo coś wirusowego nas rozłożyło, i zamiast siedzieć w pracy to leżę w łóżku.

Nie popadnij mirku w alkoholizm. No i nie zasnij na tym śniegu.
  • Odpowiedz
  • 2
@BoKoR jasne, piję i za Was, wyjdziesz cało skoro dajesz radę mirkować, wszystko się kiedyś kończy, choroba również ( ͡º ͜ʖ͡º)
chciałbym zasnąć i się nie obudzić, bo to rzeczywistość jest prawdziwym koszmarem, a alkohol przyjacielem.
  • Odpowiedz
Siedzę sobie w lesie, nikomu krzywdy nie robię


@Debil_Lesny: sobie robisz krzywdę. Ustawiając sobie nick "debil", nazywając siebie "ludzkim ścierwem" jak zrobiłeś to w opisie oraz odmrażając dupsko na mrozie
  • Odpowiedz
  • 3
@4kroki jest mi ciepło umiem się ubrać, a to jak siebie nazwałem, to obiektywna ocena. Nie liczę się jako jednostka, jestem gównem godnym pogardy, które nic nie wniesie i zdechnie w zapomnieniu.
  • Odpowiedz
  • 13
@4kroki a na co Twój codzienny wysiłek? Lubię to "samobiczowanie", jestem mentalnym masochistą, a dodatkowo siedzę na wykopie i znajduję w tym krę, której mogę się złapać, gdy tonę w oceanie bezsensu.
  • Odpowiedz
@Debil_Lesny: Zazdraszczam bardzo, sam bym sobie poszedł do lasu i wypił co nieco, posłuchał muzyki i sobie rozmyslał nad całym światem, ale za bardzo nie moge, bo jestem korpo ludek i mam obowiązki które i tak nic nie znaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie to pamietam że w lasach najlepiej się piło z przyjaciółmi. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@brodaty_ksieciuniu dzięki, na żywo jestem gównem, otwieram się tylko na wykopie. Zależy skąd jesteś, to kto wie, może akurat się dogadamy.

@Wraniak no to świetnie, że to rozumiesz i ja Ciebie rozumiem, bo w tej niewoli nie ma chyba nic gorszego, niż świadomość bezradności, liczę, że się kiedyś wyrwiesz z tego gówna.
  • Odpowiedz
  • 4
@Wraniak nie jestem ani intelignetny, czy technicznie uzdolniony, a na dodatek mam wszystko w dupie, nie krzywdzę nikogo i nic na ten świat nie poradzę, terrorystą nie jestem, póki co staram się nie popaść w szaleństwo i zdrowo myśleć xD
Jednak Teda szanuję i czytałem, nie wiem czy to aż tak widać.

No i dzięki, że czekasz moje pijackie rzygi, miło mi
  • Odpowiedz
  • 1
@Debil_Lesny Widać, żeś człek słuchający black metalu, to takie klimatyczne biegać po lesie i pić te wybitne trunki, szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też tak robiliśmy z ziomkami, dobre czasy (ʘʘ)
No i polecam Ci Wino Bieszczady, klasyka w moich stronach
  • Odpowiedz