Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki #smartfon #telefon tak do 1500zł z ładnym designem, NFC i możliwie najlepszym aparatem? Aktualnie mam Xiaomi Mi A1, ale jak patrzę na zdjęcia z niego to łkam w duchu, a potem spoglądam na wygląd samego urządzenia i szlocham po raz wtóry. Najciekawsze co znalazłem to Honor 8X, bo te jego kolory robią robotę + duże screen-to-body ratio więc wygląda bardzo nowocześnie, no ale jednak Kirin zamiast Snapa i aparat taki, że nie wiem, czy poczuję różnicę z przesiadki. Coś jeszcze innego byście polecili?
#pytanie
  • 10
@sebastian-borowiec: od prywatnej może i tak, ale z kolei wtedy np. z rękojmi już nie skorzystasz, bo nie byłeś stroną w pierwotnej umowie. Jak się nic nie popsuje to dobra opcja, ale jednak ma swoje minusy :(

@GrindujTopy: U11 i G6 niestety bardzo nie spełniają wymagań o nowoczesnym designie :D
@Tigro: wymagasz telefonu za większa kwotę niż posiadasz. za ładny design i dobre bebechy musisz dać więcej PLN. ewentualnie jakieś chińczyki ale jak sam zauważyłeś aparaty w nich nie powalają.