Wpis z mikrobloga

Leżę sama jak palec, po ciemku w pustej kawalerce,bez muzyki i nawet juz sił nie mam na to by płakać z powodu mojej nędznej egzystencji. Brak perspektyw na posiadanie #niebieskipasek jest tak odlegle, że juz nie mam pojęcia co robię nie tak. Proszę mi Nie wmawiać, że różowe nie moga być #przegryw bo jest inaczej (,)
  • 52
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka: no nwm, napisz gdziekolwiek jakiś post, wystaw jakieś ogłoszenie czy coś i gwarantuje ci koleżanko, że zaraz zleci się pełno stulejarzy chętnych stawiać ci kolacje itp. może problemem nie jest to, że nie możesz znaleźć niebieskiego tylko to, że masz co do niego zbyt wysokie wymagania, albo jesteś skrajnie aspołeczna?
  • Odpowiedz
@Psia_syrenka: w jakim sensie? może celujesz po prostu zbyt wysoko, zbyt atrakcyjni mężczyźni mają mase uwagi kobiet, więc nic dziwnego, że mogą się szybko znudzić. celuj w swoją kategorie, a uwierz mi, że znajdzie się mnóstwo zdesperowanych facetów(stulejarzy) będący w stanie zaakceptować każdą twoją wade by tylko mieć jakikolwiek kontakt z różową.
  • Odpowiedz