Wpis z mikrobloga

Durant zarzucił, że doncić jest dobry bo nie musiał chodzić do szkoły XD
I mówi to typ, który napisał na twitterze, że nie był na żadnych zajęciach lekcyjnych w koledżu


#nba
  • 10
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: jeszcze gdyby ci koszykarze się tam coś kształcili.
Widziałem w nitce na reddicie jak ktoś napisał, że chodził na jedne zajęcia razem z Jamalem Murray'em, oczywiście "chodził razem" to za dużo powiedziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jervwis: To też nie do końca zależy od nich, oni są tam od grania, a nie studiowania i jeśli trening koliduje z zajęciami to wiadomo gdzie ma się stawić, do tego mecze wyjazdowe w środku tygodnia, turniej konferencji, czy główny turniej. Więc nawet jeśli taki zawodnik który nie ma większych szans na grę w NBA i chciałby studiować to nie bardzo ma możliwość, a całe te college athlete to fajny sposób
  • Odpowiedz
@loretti: Ale mówisz mi to bo? Przecież ja wiem jak jest.
Co innego Durant stający w obronie czarnych braci zapominający, że sami tak robią.
Ja nie atakuje tu zawodników nba, nie mówię, że są głupkami bo nie chodzili na zajęcia, podkreślam tylko hipokryzję
  • Odpowiedz
@Jervwis: Co niby takiego debilnego powiedział Durant?
“He’s playing great ball,” Durant said according to ESPN. “Definitely for a 19 year-old to average 20 [points], six [rebounds] and five [assists] is definitely numbers you can look at and consider him for an All-Star selection, but there’s so many great players out there at his position so you never know but just his poise for the game, his stepback three — that’s
  • Odpowiedz
@hong: Przeczytałeś ten tekst czy nie rozumiesz po angielsku?

He didn’t have to go to class, study hall, none of that extra stuff the rest of the guys had to go through

To jest oczywiście hipokryzja bo Durant dobrze wie o tym, że żaden top 10 prospekt w NCAA nie musi nawet uczęszczać na zajęcia, jeśli nie chce. Oczywiście są wyjątki takie jak jay Brown, ale tacy zawodnicy to mniejszość.
  • Odpowiedz
@hong: Jeszcze prościej.
KD zarzuca teze, że Doncić gra tak zajebiście nie dlatego, że jest najlepszym zawodnikiem wchodzącym do NBA od 15 lat tylko, dlatego bo Amerykanie nie mają tyle czasu na treningi mając 16-19 lat. Durant jednak zapomina, że jego jedynym obowiązkiem na uczelni było granie i trenowanie kosza i ruchanie lasek na domówkach.
  • Odpowiedz