Wpis z mikrobloga

Na #studbaza miałem taki dodatkowy przedmiot (taka zapchajdziura) coś tam o serialach. Na zaliczenie trzeba było napisać tekst, jaki serial oglądałem i dlaczego go polecam. Napisałem, że nie oglądam seriali bo to strata czasu i że seriale oglądają osoby, które nie potrafią zorganizować sobie czasu. Na moje nieszczęście babka od tego przedmiotu była taka typowa feministka: gruba, krótko ścieta, ubrania kolorowe niczym tęcza na placu zbawiciela, na każdym palcu jakiś sygnet. Oczywiście mnie #!$%@?. Tak tylko mnie.

Warunek kosztował chyba z 40zl a ona mnie nie przepuscila ze względu na moje nieobecności, które sama sobie wymyśliła.

Przyszedł kolejny semestr i znów trafiłem na tą samą babe. Tym razem przedmiot był o wolności słowa w dziennikarstwie. I mówiła o tym, że dziennikarz przelewa na papier to co uważa za prawdziwe i sensowne. Przypomniałem jej nasze poprzednie spotkanie i to za co mnie #!$%@?. Jej odpowiedź była następująca. Ze krytykę też trzeba umieć przyjmowac. No #!$%@? hipokrytka #logikarozowychpaskow #feminizm #wolnoscslowa #dziennikarstwo
  • 14
@krzychu_kadetem_tera: Ja się zastanawiam z kolei, w jakim celu rejestrowałeś się na nieobowiązkowy przedmiot o serialach, jeżeli seriali nie oglądasz i nie szanujesz. I niezła w tobie hipokryzja, szkalować ludzi, którzy oglądają seriale a samemu marnować czas na rozrywkę dla gimnazjalistów, którą jest fut.

Co do samej prowadzącej, wymyślanie komuś nieobecności to coś za co powinna ponieść spore konsekwencje. Czy zgłosiłeś to gdzieś dalej?
@krzychu_kadetem_tera: No akurat nie takie łatwe jak ci się wydawało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie bronię ci grać w futa, tylko wypominam hipokryzję - granie w fut nie jest w żadnym stopniu bardziej wartościowe niż oglądanie seriali. Co do studiów, nie chcę się wdawać w dyskusję która do niczego nie prowadzi, ale mogę ci zagwarantować, że spędziłem na studiach więcej niż ty i to na kierunkach bardziej
@krzychu_kadetem_tera:

napisać tekst, jaki serial oglądałem i dlaczego go polecam. Napisałem, że nie oglądam seriali bo to strata czasu i że seriale oglądają osoby, które nie potrafią zorganizować sobie czasu.


I po #!$%@? to pisałeś? Mogłeś normalnie napisać recenzję losowego serialu po 2 odcinkach, wpadła by 5 i miałbyś spokój. Dała ci zwykłe, proste zadanie, zrobiłbyś je to byś miał z nią spokój i 40 zł w portfelu.