Wpis z mikrobloga

#przegryw #chwalesie #logikaniebieskichpaskow
Przegrywy mam dla was świetną wiadomość. W związku z napływem ukrainskiej rodziny do polski.
Mój znajomy, raczej taka szara myszka, nigdy nie miał dziewczyny itp. Znalazł sobie jakąś z ukrainy, która przyjechała tu za lepszym jutrem.
- Mówi, że jest taki szczęśliwy, że masakra. Kobieta, przy jego zarobkach (coś koło 4) traktuje go jak boga, w każdych swoich czynach jest mu wdzięczna, że wyrwał jej z tej bidy. Dziewczyna ponoć była tak szczęśliwa, jak weszła do jego kawalerki i zobaczyła grzejniki i toaletę, że się popłakała.
Chłop mówi, że się kochają - a Marina tak wszystko mu rekompensuje, że mówi że boli już go beniz jak wraca do domu po pracy. A ona już czeka z piwkiem i obiadkiem a do telewizora rozpina mu rozporek.
Więc przegrywy, macie szansę. Znajdźcie sobie ukrainke z biednego w domu i zakochajcie się w niej.
Nawet mu się udało bo taka z ryja to 5/10 to nawet niema tak źle jak pokazywał.
  • 15
@samuraj24 jak to nie bait to brzmi jak tania diva. Jeszcze mówisz, że pracuje, a to ona robi obiad, stawia piwo (codzienne chlanie, spoko kolega) i robi loda. A on po prostu zarabia więcej, niż ona?xD
@banjo wiesz oni załatwią jej sukienkę i fryzjera podobno xdd a resztę kuzyn ciśnie i jego rodzice ( bo z zachodu to bogactwa). A nikt takiej wielkiej miłości nie chcę stawać na drodze.
A 4 stówy -od pary tak, tak. Każde zaproszenie było osoba + osoba towarzysząca. Małych gnojków nie brali pod uwagę.
@arcxa: ale co 4k to duzo? Jak pracujesz po 12h dziennie a potem za wynajem kawalerki+czynsz+oplaty+ jedzenie to pewnie jakies 2000-2500 to jestes w stanie odlozyc 1.5 miesiecznie to w hoy.. wybudujesz sie za 40lat.
@Birb333: z tego co mowi to sie kochaja i on nie odczuwa takiej sytuacji ze ona jest z nim tylko dla chajasu zwlaszcza ze zanim sie do niego wprowadzila to spotykali sie 4 miesiace i