Wpis z mikrobloga

@Booty_Gurl: wunderlista ubijają, i zastępują go todo. Wunderlist ogólnie na ten moment jest dużo bardziej funkcjonalny, główne przewagi todo to ficzer podpowiadający zadania na dziś i ładniejszy wygląd
  • Odpowiedz
@Wychwalany: nie chodzi o lenistwo, a o wiedzę. Podczas szukania nowej apki znalazłam info, że ekipa od Wunder robiła To-Do i nawet na stronie mają o tym informacje. Chodzi mi o czysto rzeczowe podejście. Takie jak napisał mirek powyżej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@fortySeven Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Chciałabym się przerzucić na coś nowego z Todoist. Jest szansa, że Wunder pośmiga jeszcze z rok czy dwa? Czy
  • Odpowiedz
@Booty_Gurl: raczej pośmiga spokojnie, ToDo jest tak naprawdę w powijakach, brakuje sporo rzeczy. Korzystałem z obu, userfriendly są podobnie, ogólnie widać że w obu macza palce ta sama ekipa. ToDo jest rozwijane w fajny sposób, tutaj można głosować na funkcjonalności do zaimplementowania. Korzystam z ToDo głownie dlatego, że w wunderlist mnie coś drażni w wyglądzie xD funkcjonalnie nadal jest dużo przed ToDo
  • Odpowiedz
@fortySeven: Dzięki za informację! :) Ogółem już mi troszeczkę zbrzydł Todoist i bardzo brakuje mi opcji własnych etykiet. Opcja z przypomnieniami też byłaby dobra ale szkoda płacić za kolejną usługę te 12 złotych :P Noo i w zasadzie to po prostu bym chciała spróbować coś innego. Skoro To-Do jest w powijakach to przerzucę się na Wunderlista. ()
  • Odpowiedz
@D07IFP: ohh wygląda całkiem przyjemnie ale głównym warunkiem jest pełna, darmowa funkcjonalność. Postanowiłam troszeczkę uciąć część wydatków w budżecie. Dość sporo tego wychodziło bo tu spotify, netflix, eurosport, eleven, apki na telefon i wychodziło dość sporo. :P Tag dodałam do obserwowanych. :)
  • Odpowiedz
@Booty_Gurl: Darmowa wersja spokojnie wystarczał mi do codziennych zastosowań - licencję nabyłem bardziej żeby docenić twórców, bo sama subskrypcja jest stosunkowo tania. Jednym słowem polecam.
  • Odpowiedz