Wpis z mikrobloga

@woocasch84 Mirki jest sprawa, mam nieodpartą pokusę żeby po wielkim Jupiterze zająć się Tigerem i bandą, pomijając żebractwo i wyimaginowany fejm, to cała reszta to już są oszustwa na "Pozdro" którego 3/4 wpłacających hajs się nie doczekuje, przez YT i donejty które idą na kogoś zupełnie innego, doskonale wiem co mówię mam masę kompromitujących materiałów, wiadomości nagrań głosowych wiadomości oczywiście dla zainteresowanych całą akcją, nie muszę chyba wspominać , że wypowiedzi #klejnotmopsu są kwintesencją mowy nienawiści i jest to banalnie proste żeby chociażby zdjąć kanał a w wiadomościach mam dużo więcej co przyniesie pożądany efekt. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu uchylę rąbka tajemnicy, co jak co ale upośledzony czy nie raczej nic nie usprawiedliwia zwykłego oszustwa i naciągania na kasę a potem opluwania wszystkich dookoła. Bo prawdziwi beneficjenci tej kasy są cichutko.
#bonzo , #patostreamy, #klejnotmopsu, #kobra, #uszatylump, #majonezowybaron
  • 27
@pjoooter: ( ͡º ͜ʖ͡º) prędzej to drugie, ale tak serio ja personalnie nic do niego nie mam poza tym , że jest upośledzony ale przeczytaj moją odpowiedź do poprzednich postów tam napisałem wszystko, wiem co mówię i mam na to dowody to jest śmieszne ale do czasu serio, przeczytaj pod postem @Waldemar_Wpieldor, jak będziesz chciał to odezwij się dam Ci próbkę tego o czym piszę,
@pjoooter: jeszcze jedno, ja nie trudno poznać po nicku nie jestem mówiąc kolokwialnie małolatem, to mój rocznik, znam się na ludziach dlatego to co pisze to nie są śmieszki, zrobicie z tym co chcecie, sory za uogólnienie ale naprawdę uważam, że za daleko to zaszło a on chce więcej bo łatwo kasa wpada, #danielmagical też na początku był śmieszny i co? zmienił się w bezuczuciowego patusa łasego na kasę , duzo
@janoosz-tracz: @ZielonyGandalf ja też śledzę długo i zgodzę się z kolegą wyżej, kiedys był nieszkoliwym świrem i nikomu nie zagrażał ale odkąd kilka osób zaczęło go utwierdzać w przekonaniu , że jest królem YT #!$%@?ło mu i w tym momencie jest naprawdę groźny, i @ZielonyGandalf możesz pisać co chcesz to nic nie zmieni najwidoczniej go nie znasz a ja po pół roku "bliskiego " obcowania nomen omen sprowokowanego mam pewność tego
@Diabelski_84: Nie przesadzajmy, Uszol może i rzeczywiście staje się niebezpieczny, ale myślę, że zanim będzie zdolny do wyrządzenia komuś krzywdy to będzie musiał znaleźć się drugi Kwinto albo ktoś podobny, chyba że materiały o których mówisz rzeczywiście są takie mocne. Swoją drogą mógłbyś podesłać jakąś próbkę, bardzo ciekawi mnie to, o czym mówiłeś w swoim drugim poście.
@janoosz-tracz Bozno ogunie już nie raz nie dwa pochlipywał na gniotach. Ten typ tak ma. Wie że przegrał, wie że nie może z tym nic zrobić i wie że ratunkiem jest pozdro za 3 zł na Harasia. A prawda jest taka, że daliśmy się wkręcić bo Bonzo boi się teściowej ala somsiadki. Akat śmiaś mi sie chce tego typu, jak nagle ludzie się uczuleni na "mowe nienawiści" zrobili. Kilka bluzgów poszło do
to już przestaje byc zabawne zwłaszcza po tym co mówi, ja nie chciałbym, żeby to się skończyło tragedią po której wszyscy będą się odglądać na innych ze spojrzeniem to nie ja to on. Naprawdę mam dużo materiału nie mogę powiedziec póki co skąd ale wątpliwości nie ma że to #klejnotmopsu.


@Diabelski_84: akat dodam tylko - zgierski MOPS, zgierska milicja, zgierska proakatura + kilka innych instytyucji. A Ty na wykopeel przyszedłeś
@Stowarzyszenie-Stop-Heterom: nie wiem co to za sytuacja z Kwinto ale zaraz nadrobię bo już jakiś czas fafluna nie oglądam, ale to co opisuje nie jest związane z żadnymi śmieszkami w internecie a po wypowiedziach niektórychj widzę że sami nie wiedzą gdzie jest prawdziwy Bonzo a gdzie aktorzy, dzisiaj jest śmiesznie hehehe śmietnik mila itd a jutro będą buczeć jaki to jest do bani, tak samo jak z magicalem było. Szkoda słów