Wpis z mikrobloga

@L3stko: powiem Ci słowa bardzo doświadczonego myśliwego. Strzelby z Turcji są dobre. U nich sztucery są nielegalne a mają sporo dzików. ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc muszą mieć dobre strzelby żeby nadrobić. Ja akurat mam tureckiego bocka. Bardzo jestem zadowolony
@243Win: ja potrzebuję czegoś do ogarnięcia zawodów i do zabawy. Wybór padł na półautomat. Początkowo też planowałem bocka ale to by mnie bardzo ograniczyło. Szukałem iża ale po pierwsze trudno dostępne, po drugie opinie są różne - zwłaszcza o seriach produkowanych w poniedziałek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Swój wzrok skierowałem więc na turki i tak trafiłem na Doruka, który ponoć jako jeden z nielicznych producentów wszystko robi
@L3stko: Półautomat na pionkach nie będzie chodził niezawodnie, w szczególności na początku. Jak się dotrze to będzie lepiej. Ale np jak się zrobi zimno i smary zgęstnieją - znów możesz mieć kłopot. Na zawody kupuj mocniejszą i lepszą amunicję.
@L3stko: Mam ethernal impactor dynamic bodajże. Moja akurat miewa humory przy pionkach. W sensie pierwsze dwa strzelania : brała az milo. Nastepnie czyszczenie i trening dynamiczny - pojawily sie problemy i czeste zaciecia ( po zmianie na 28 bylo git ) Ale o dziwo niedawno przy strzelaniu rekreacyjnym znowu brała pionki bez problemu.
Slyszalem juz kilka niesponsorowanych opinii ze dobrze dzialaja na tej amunicji - moze moja ma po prostu jakies