Wpis z mikrobloga

Cześć! Widziałem jakiś miesiąc temu trailer horroru, którego tytułu nie pamiętam.
Opiszę po krótce, bo może ktoś kojarzy i będzie mógł mi pomóc.
W trailerze była scena w miejscu wyglądającym jak kanał burzowy w LA. Matka lub ojciec kazał zostać dzieciom w samochodzie, a on/ona sam poszedł zobaczyć ofiarę przykrytą jakaś płachtą. Znajdowało się tam również sporo policjantów. Chłopiec nie posłuchał rodzica i zza ogrodzenia obserwował całe wydarzenie. Po chwili do dziecka odezwała się jakaś przerażająca postać, która gdyby nie ogrodzenie złapała by chłopca. On uciekł do samochodu, w którym była jego siostra. Było to stare amerykańskie kombii (vagon), kanciasta bryła. Siedząc w samochodzie czuli odgłosy jakby ktoś znajdował się na dachu samochodu. Po chwili szyba próbuje się otworzyć, a chłopiec siłuje się z ręczną klamką. Robi tak z każdym po kolei otwierającym się oknem.
Tyle pamiętam. Dajcie znać jeżeli znacie tytuł. Dzięki

#horror #film #kino #pytanie
  • 4
Jeszcze do tego, były inne sceny gdzie „ta postać” (to była raczej kobieta przypominająca tę z The Ring) wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie, taki trailer, że podskakujesz z fotela jak to widzisz. Przynajmniej ja :D