Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie kupiłem #gravel Romet Boreas ?
Wydaje mj sie to rower prawie idealny, ale dwa razy do niego podchodzilem i nie umiem polozyc stop tak aby nie haczyc pietami o tylny widelec. Nie wydaje mi sie aby na spd bylo lepiej, a z kolanami do wewnatrz nie mam zamiaru jezdzic, nie mam zamiaru tez się do tego przyzwyczajać po prostu to nie rower dla mnie albo po prostu zje...li (w necie widzialem tez narzekanie innych osob na ta konstrukcję)

Ta sama konstrukcja jest w #romet Boreas 1, 2 i Aspre

#rower
kubas89 - Dlaczego nie kupiłem #gravel Romet Boreas ?
Wydaje mj sie to rower prawie ...

źródło: comment_7cYQlloS1PuvIVEMiQwv9ununj1euThO.jpg

Pobierz
  • 8
@kubas89: Jako posiadacz boreasa 1 nie widzę takiego problemu a przejechałem już naprawdę sporo. Mam buty SPD w rozmiarze 45 bloki ustawione tak aby było mi wygodnie. Wielokrotnie dawałem się również przejechać moim znajomym w innych butach i nie zauważyli takiego problemu. Fakt but przechodzi dosyć blisko trójkąta ale nie zahacza.
@kubas89: Odkopie temat, właśnie mam zamiar kupić ten rower i trochę zbiło mnie to z tropu.
Zastanawiam się czy temat jest do ogarnięcia, na obecną chwilę nie planuję SPD.
Niestety na mojej wiosce nie ma możliwości przymierzenia się i sprawdzenia jak to będzie działało...
@J_A_N: Ja ostatecznie zdecydowałem się na Gianta AnyRoad 2, brak "haczenia" stopą był dla mnie ważniejszy niż niższa cena i naped 1x.
Zawsze możesz kupic online i odesłać najwyżej. Sprzedawca spokojnie zalatwi ci kuriera zwrotnego w cenie do 25zł. Więc twój koszt najwyżej będzie 2xwysyłka. (20-50zł) - pewnie taniej niż jechanie specjalnie gdzieś do miasta na przymiarki. Tylko czy znajdziesz to czego szukac (model/rozmiar) w necie to już inna sprawa :P