Wpis z mikrobloga

@jar3cki:

Ja się zastanawiam dlaczego zignorowano sygnały jego matki, że on coś kombinuje.

To jest właśnie prawo do uczciwego procesu w praktyce- sądy mają wyjebongo na zgłoszenie, skoro wyszedł po odsiedzeniu całego (znów- idiotycznego, ale sprawiedliwość i jeszcze coś o wychowaniu poprzez karę, resocjalizacja ktokolwiek widział, ktokolwiek wie) wyroku stał się wolnym człowiekiem. Teraz zrobią pokazowy proces z dwudziestoma prokuratorami, w TVN/TVP wypowie się milion ekspertów i po tej przydługiej
@Kawana: bidulek xD ogólnie podejście z uczciwym procesem, brakiem samosądu oraz zebraniem odpowiednich dowodów przed wyrokiem jest jak najbardziej na miejscu i społecznie należy o to walczyć. Natomiast choćby mu tam wybili wszystkie zęby albo wykastrowali to za takiego ludzkiego śmiecia w życiu bym się nie wstawił przy tak ewidentnej sprawie. Mogli go jeszcze bardziej uszkodzić.
@Borsuk_Europejski: @MlodyPoeta:

„Później tego człowieka zwlekli ze sceny. Na zło zareagowano złem. Potem przy mnie ochrona niszczyła tego człowieka." ... "Muzyk wokalista Etna kontrabande - Łukasz Godlewski "

https://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/88282-atak-na-prezydenta-gdanska-tak-to-wygladalo-relacje-swiadkow-i-nagrania-z-zajscia

Ja to czytałem na stronach gazeta.pl - znalazłem ci tak na szybko. Tej pierwszej relacji nie umiem teraz znaleźć.
Wszystko wskazuje, że policja go w takim stanie od ochrony przejęła.


@Line-Storm: Ochrona go tak urządziła. Co prawda upilnować prezydenta, dopilnować bezpieczeństwa nie potrafiła, zatrzymać gościa tańcującego po scenie też nie za bardzo, ale za to maltretować już obezwładnionego - jak najbardziej. Ochrona pełna agresywnych tępaków, zupełnie nieprofesjonalna. Gdyby ich nie powstrzymać, to by go tam zatłukli.

@motaboy: oj szkoda by było gdyby mu się coś stało...