Wpis z mikrobloga

@polejboniewyrobie sniadanie (do pracy) - 2/3 bulki z masmixem i wedlina/pasztetem - z 3 złote może się zrobi z tego
Obiad - zależy wiadomo, ale prawie zawsze mam jakieś mięso itd, z 7-8 zl się zrobi (za skladniki)
Kolacja - roznie, od zupek kuksu po cos konkretnego, myślę pułap obiadu czyli te 8 zl, razem kolo 20 zl na dzień spokojnie mi wystarczy :p
  • Odpowiedz
@polejboniewyrobie śniadanie: 300ml mleka 2% 60g płatków ciniminis
Obiad: 2x 100g ryżu 400g piersi z kurczaka + jakiś sosik
Kolacja: wafle ryżowe + masełko orzechowe + dżem + 2banany

Na pewno mniej niż 20zl dziennie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@polejboniewyrobie: śniadanie zawsze najtańsze bo w domu jakieś koktajle czy coś za moze 5 PLN w składnikach. Obiad/lunch różnie, zwykle na mieście za 25-30 PLN, pare razy w miesiącu tak za 80 PLN. Kolacja podobnie, jak w domu to może z 30 PLN za składniki, jak na mieście to tak z 40-50. Średnio miesięcznie wychodzi mi jakieś 1000-1500 PLN za jedzenie.
  • Odpowiedz
Zastanawiam sie nad #huel na samo sniadanie, 500 kalorii na dzien dobry to chyba spoko opcja.


@polejboniewyrobie: protip: rób sobie z mlekiem zamiast wody. Jest smaczniejsze + wychodzi taniej w przeliczeniu na kalorię. Huel najtaniej jak się da kosztuje 6.50 zł za 500 kcal (jak zamówisz z reflinkim + subskrypcję), więc cenowo się nie opłaca jakoś szczególnie, to się kupuje raczej dla rzeczy typu oszczędność czasu, albo to że może stać
  • Odpowiedz
@polejboniewyrobie: Średnio jakieś 20zł dziennie. Zazwyczaj jakaś owsianka na śniadanie, obiad za 13 zł w pracy, kolacja bułka z jakąś pastą i warzywami oraz jakaś owocowa przekąska wieczorem między obiadem a kolacją.
  • Odpowiedz