Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #formula1 #f1 był ktoś z Was albo wybiera się na GP Monza? Mój tato jest wielkim fanem formuły, ale zawsze ogląda tylko przed telewizorem. A z okazji urodzin chciałbym zrobić mu niespodziankę i zabrać właśnie na ten wyścig na żywo. Dlatego ten wyścig, bo wyjazd musi być w Europie ($$) i we wrześniu lub później. Teraz poszukuję legitnej strony do zakupu biletów i tutaj wygląda to sensownie: https://www.gpticketshop.com/pl/f1/italian-f1-grand-prix/tickets.html mam rację czy polecicie co innego?

Będę wdzięczny za wszystkie rady, bo ja o F1 to wiem tylko tyle, że #kubica będzie znowu jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta
  • 9
@Zaszczyk: Ja byłem w 2017 roku, najtaniej mi wyszły bilety z oficjalnej strony toru, ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja ;) Minusem na pewno był brak "ładnych" biletów, tylko kartka do wydrukowania :) Plusem, brak dodatkowych opłat (kurier etc.) i cena biletu około 20 Euro niższa niż gdzie indziej.
@animagani: wiesz też moze czym różni się bilet na trybunę z wyborem miejsca od biletu general admission? Te drugie to miejsca stojące po prostu czy też jest trybuna, ale bez numeracji miejsc?
@Zaszczyk: General admission to nie są trybuny - stajesz gdzie popadnie. Niestety na Monzie jest mało miejsc do pooglądania z trawy, a dobre miejsca są od razu zajmowane z samego rana, po otwarciu bram. Bodajże piątkowe treningi można oglądać z dowolnej trybuny, ale nie wiem czy się polityka nie pozmieniała.

Co do miejsc, ja siedziałem na Parabolice, ale akcji za dużo tam z reguły nie ma. Najlepsze miejsca to jednak Prima