Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnFairPlay: tylko do samego Dubrovnika? Powiedziałbym że nie, miasto jest do ogarnięcia w dzień tak naprawdę.
Spore tłumy, pełno wycieczek w klimacie Gry o Tron, aż niedobrze się robi.
Miasto fajne i przyjemne ale dla mnie było bez szczególnych rewelacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnFairPlay: nie, Split jest o wiele ładniejszy, Dubrownik nie jest jakiś nadzwyczajny, mogę wrzucić parę zdjęć, jest też strasznie drogi, w porównaniu z całą Chorwacją
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: tak jak wszyscy Ci tutaj napisali, dla samego Dubrovnika się nie opłaca, ogarniasz całe miasto w jeden dzień ale jak połączysz to z innymi atrakcjami i miastami to w Chorwacji to już jest lepiej :)
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: Tak jak wyżej. Lecieć do Dubrovnika na więcej niż 1 dzień jest bez sensu. Lecieć do Dubrovnika i wynająć auto + zbazować się gdzieś indziej i zwiedzać południową Chorwację ma już więcej sensu.
IMO Dubrovnik ciekawszy od Splitu ale dla mnie są to miasta typu must see i nigdy więcej się tam nie pojawiać jeśli nie ma takiej potrzeby. Znacznie ciekawsze są wyspy i tamtejsze małe miasteczka. Peljesac też jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JohnFairPlay: Ja osobiście polecam Riwierę makarską, a w szczególności małe miasteczko-Promajne, jeżdżę tam od 4 lat, duża plaża (kamienista), czysta woda, ceny nie wygórowane
  • Odpowiedz