Wpis z mikrobloga

Duuużo bym dał za polskiego lektora do 7 oraz 8 sezonu #suits.
Canal+ daje dupy z tym, kiedyś wypuszczali po roku emisje z lektorem, a teraz, mimo, że na serial jest duży hype, nic nie robią. Tak samo postąpili z bardzo zajebistym serialem "Braquo" (Bezkarni) - puścili 2 sezony, a trzeciego do dziś nie znajdziesz nigdzie nawet z napisami. Wal się, "kanał plus" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#seriale #rozgoryczenie
Pobierz ziemniac - Duuużo bym dał za polskiego lektora do 7 oraz 8 sezonu #suits. 
Canal+ da...
źródło: comment_EkUIjn4pdlB90v61T63tcv22Z7moLjW9.jpg
  • 6
@ziemniac: Wersja z napisami moim zdaniem lepsza niż z lektorem, ale to fakt, że ciężko znaleźć. Mnie Netflix tak poirytował podając różne dane nt. tego serialu (jak zaczynałem oglądać wpisane było, że 8 sezonów, jak obejrzałem 6 to "premiera 7 wkrótce"), że obejrzałem ostatecznie ostatnie dwa na jakimś fili.cc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ziemniac: Sezon 7 i 8 są zrobione amatorsko, ale całkiem przyzwoicie. Te do wyboru na Netflixie też w porządku. W lektorze boli to, że jak jakaś kwestia jest powiedziana dosadnie, z wulgaryzmem albo pełną frazą, to najczęściej jest to tłumaczone jako "dupek" albo coś w tym rodzaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)