Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki. Taka krótka historia:
Mój najstarszy syn aktualnie ma 8,5 wiosen. ~2,5 lata temu, bez namów, naśladując swoją mamę a mojego różowego, postanowił zapuścić włosy na peruki dla dzieci po chemioterapii. My, dziadki, znajomi kibicujemy mu całym sercem. Niestety, dzieci w szkole (i nie tylko) dość mocno mu dokuczają, wyśmiewają, przezywają, śmieją się, że jest dziewczyną. Serce się kraje, bo jest bardzo uczuciowym chłopcem. Zęby zaciska, i nie daje po sobie poznać, ale widzimy, że czasem wraca smutnieszy ze szkoły i musimy z niego wyciągać co się stało, żeby mu powiedzieć, że może do nas przyjść i porozmawiać, i żeby wiedział że go wspieramy. Przed chwilą dzwoniła jego wychowawczyni i pytała, czy rozmawialiśmy o incydencie na stołówce. Oczywiście nic nie powiedział po powrocie ze szkoły i teraz też mówił, że się nic nie stało, ale w końcu się dowiedzieliśmy, że grupa chłopców mu zaczęła dokuczać i się znowu popłakał.
Dla nas jest mistrzem, bo mimo wielu przykrości jakie go spotkały, zaciska zęby i chce jeszcze pozapuszczać włosy, żeby jakaś dziewczynka mogła się w przyszłości cieszyć, bo włosy ma naprawdę extra. Dba o nie, myje, wyczesuje...

Prośbę mam do Was Wykopki - dajcie kilka plusików, żeby wiedział, że jest większa liczba ludzi, którzy mu kibicują.

Nie chcesz dać plusa - nie minusuj proszę.

#wygryw #wlosy #dzieci #wykop
może też ze względu na włosy #rozowepaski

A tak teraz wygląda:
Tboom - Mirabelki i Mirki. Taka krótka historia:
Mój najstarszy syn aktualnie ma 8,5...

źródło: comment_lgPPxbWS9KYVmfhPA9JzeJoZ2xvWATPf.jpg

Pobierz
  • 440
  • Odpowiedz
zaciska zęby i chce jeszcze pozapuszczać włosy, żeby jakaś dziewczynka mogła się w przyszłości cieszyć, bo włosy ma naprawdę extra


@Tboom: brawo. Jakaś obca dziewczynka będzie się cieszyć, a Twój syn w wieku 22 lat będzie się musiał leczyć psychiatrycznie i będzie miał do was ogromny żal za #!$%@? dzieciństwo.
  • Odpowiedz
@Tboom: Mam nadzieję, że to nie bait. A młody niech się nie łamie (choć wiem, że mu trudno, sam przeciwko bandzie de...tzn. idiotów, może dasz mu to przeczytać, to nie będę siał zgorszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ode mnie wielki szacuneczek i dla niego i dla Was.


Także młode pacanki, nie pomagacie, to nie przeszkadzajcie (nie obrażajcie).
  • Odpowiedz
@Tboom: Nieeee stary, nie rób mu tego i idź z nim do fryzjera. Naprawde dla jego dobra bo potem bedzie miał leki, bedzie jakimś outsiderem.
Mnie też gneblili w szkole bo miałem taki lekki autyzm i nie lubiłem gadać z ludźmi. Potem człowiek coraz bardziej zamyka sie w sobie i naprawde cieżko sie żyje. Nie rób mu tego. Jak teraz bedzie mieć kolegów to za 10 lat bedzie mieć koleżanki a
  • Odpowiedz
będzie miał do was ogromny żal za #!$%@? dzieciństwo.


@LM317K: przeciez on to sam z siebie robi, dzieci maja o wiele wiecej empatii od starszych i to jeszcze wykopkow, jak widac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz