Wpis z mikrobloga

Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego wpisu pokaże wynik działania sumaPlusów mod 10!

Mirki, szacuje się, że nawet 1% ludzi w krajach rozwiniętych, jak Polska, porusza się na wózkach inwalidzkich.
Część z nich to osoby młode, sprawne umysłowo, które pragną być samodzielne i aktywne. Potrzebują na równi wsparcia fizycznego i mentalnego, by to realizować.

Z drugiej strony, wydaję się, że wielu zdrowych ludzi czasem chce komuś pomóc. Ale nie na tyle, by wiązać się w stały wolontariat.

Biorąc pod uwagę powyższe, co sądzicie o takim projekcie:
Aplikacja mobilna umożliwiająca niepełnosprawnym i wolontariuszom okazjonalne nawiązanie kontaktu w celu realizacji pomocy tym pierwszym, np. asysty w wyjściu do sklepu.

Spójrzcie proszę na obrazek, który przedstawia kluczowe założenia.
Czy to ma sens? Szczególnie wartościowe będą dla mnie komentarze osób niepełnosprawnych i absolwentów psychologii.

PS Aplikacja nie musi być skierowana tylko dla wózkersów, ale dla wszystkich o ograniczonej sprawności ruchowej.

#nonprofit #niepelnosprawni #wolontariat #programista15k #aplikacje #aplikacjemobilne
Pobierz kobo - Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego wpisu pokaże wynik działania sumaPlusów mo...
źródło: comment_P60aBrRE2XnOFldCWpjlHn3EV8iFvCuU.jpg

Czy apka ma sens?

  • Tak - jestem niepełnosprawny 13.6% (3)
  • Nie - jestem niepełnosprawny 4.5% (1)
  • Tak - jestem pełnosprawny 54.5% (12)
  • Nie - jestem pełnosprawny 27.3% (6)

Oddanych głosów: 22