Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: wciśnij ten przycisk przy światełkach w środku, żeby się nie paliły cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A świateł dziennych nie używaj - lekka mgła i w ogóle cię nie widać z tyłu, bo nie palą ci się tylne światła. Ja jestem przeciwnikiem ich używania
@eSUBA94: przeglądam tag j pozwolę sobie zapytać - jak sie sprawuje pod względem hałasu przy prędkości 120-140kmh?
Obecnie mam fiestę Mk6 myślę o zmianie na Prusa 2, niedługo ale raz na jakiś czas pokonuję trasę 300km ekspresówka + autostrada. O ile spalanie mi nie przeszkadza tak ciekaw jestem poziomu głośności.

Da się np. rozmawiać w miarę normalnym tonem? Radia nie trzeba jakoś super mocno podkręcać?
@LuxEtClamabunt: Powiem ci tak, jak na auto tej klasy i tego rocznika nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o głośność w kabinie, można dodatkowo wygłuszyć drzwi i klapę bagażnika (jak robi to wiele osób w P3) ale moim zdaniem najwięcej przepuszczają boczne szyby.
Głośność jest dopiero mocno zauważalna przy 120+ i jak jest lekki wiatr. Przy prędkościach miejskich (30-45) idzie nawet usłyszeć że zmieniłeś opony z zimowych na letnie
kupisz wersje z JBL


@eSUBA94: właśnie w taką celuję :)
Chociaż przyznam, ze to mocno zawęża pole poszukiwań, na Otomoto przykładowo jest 45 ogłoszeń na Prius 2, z czego jak wybiorę, że chcę kamerę cofania i poniżej 200k przebiegu to zostaje 4 ogłoszenia z czego JBL ma jedna :D
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-prius-prius-bezwypadkowy-orginalny-przebieg-ID6DZHCw.html#gallery-open

Ale ja tam sobie cierpliwie poczekam i tak obecne auto mogę sprzedać dopiero we wrześniu więc dopiero od września zaczynam poszukiwania
@LuxEtClamabunt: wiele osób nie zaznacza kamery cofania a ma, P2 nawet bez kamery cofania ma na nią wyprowadzenia że bardzo łatwo wpiąć się pod oryginalny ekran

jak ja szukałem to na JBL było łatwiej trafić niż na skórzaną tapicerke czy alufelgi