Wpis z mikrobloga

Wiecie co Wam powiem dziewczyny? Różne preparaty w buzie wklepywałam, począwszy od uderzeniowych, azjatyckich dawek witaminy C, aż na Advanced Night Repair od Estee Lauder kończąc i powiem Wam jedno. Dotychczas nic tak zauważalnie mi na twarz pozytywnie nie oddziaływało jak to serum z kwasami od Bielendy. Serio, jak to zaaplikuję wieczorem (przy regularnym stosowaniu rzecz jasna) to rano moja skóra naprawdę wygląda pięknie. A to normalnie 30 zł kosztuje + często jest na promocjach. Teraz się jeszcze na te czerwone kwasy od the Ordinary czaję, miał ktoś styczność? #mirabelkipolecajo #kosmetyki #pokazkosmetyczke #pielegnacja
Pobierz M.....n - Wiecie co Wam powiem dziewczyny? Różne preparaty w buzie wklepywałam, począ...
źródło: comment_Us2vLnXnh7qpgZsHYSEY1it68NZyXM5j.jpg
  • 20
@Millhaven:

BIELENDA Kosmetyki Naturalne [Natural Cosmetics] was estabilished in 1990. Company produces best-quality natural body and face cosmetics for the past 25 years. Being a modern company, Bielenda believes that the most allencompassing, yet the safest and skin-friendly beauty care can be only delivered by cosmetics containing the best quality active ingredients. Bielenda portfolio now includes over 400 top-notch products for individual clients and professionals – beauty salons, Wellness & SPA