Wpis z mikrobloga

@PanSeler: nie polecam kupować gówna bo zaoszczędzisz 300zł, a będzie #!$%@?ło plastikiem i wkurzało do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup se jakiegoś Samunga/LG w granicach 1500zł - jeśli nie potrzebujesz dużej to tą niższą (~180cm) - dużo spoko modeli w tej cenie znajdziesz
Samunga/LG


@powaznyczlowiek: Według mnie podałeś dwa różne przypadki. Mam w domu sprzęt zarówno Samsunga (lodówka) jak i LG (pralka). Obydwie rzeczy kupowane pod względem ekonomicznym (najlepsza cena-jakość). I o ile o LG złego słowa nie mogę powiedzieć tak Samsunga już nigdy nie kupię, nawet droższych serii. Ale to tylko moje osobiste doświadczenia ;)
@leesiuu: ja mam całe mieszkanie w Samsungu + elektronikę i zero problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden ze sprzętów szwankował to serwis działał idealnie - wszystko wymienione za free czekałem może z tydzień
@powaznyczlowiek: lodówkę kupiłem za ~1400zł (zwykła czarna lodówka). Obudowa to gorzej jak z waty - wystarczy dotknąć i ta mikroskopijnie gruba blaszka się wygina (raz drzwi dotknęły rurki na ścianie...). W dodatku po dwóch latach zaczęła być dosyć głośna (jak działa kompresor).
8-10lat gwarancji na agregat


@powaznyczlowiek: w sumie racja. Może warto to zgłosić i może coś z tym zrobią. Pytanie tylko jak dokładnie działa taka gwarancja, bo z tego co kiedyś czytałem właśnie gwarancja ta jest na sam kompresor (a te się nie psują, tylko jakaś inna składowa układu chłodzenia), przez co jest ona tylko chwytem marketingowym.

Ale spróbuję jak będę miał trochę czasu się tym zająć - dzięki za przypomnienie. Jak