Wpis z mikrobloga

Hej #gamedev!

Jeśli jesteście z okolic #lublin to koniecznie wpadajcie DZISIAJ na naszą lokalną edycję Global Game Jam - LubJam.

Jeśli nie robiliście jeszcze gier, a umiecie w grafikę, programowanie, udźwiękowienie lub cokolwiek innego co może się przydać to nie ma czego się obawiać, każdy się przyda ;)

To właśnie tam na zeszłorocznej edycji zrobiliśmy pierwszą wersja gry Mars Power Industries, która do tej pory sprzedała się w nakładzie 11k kopii.

Wersja z GGJ: https://www.wykop.pl/wpis/29682867/hej-hej-hej-w-weekend-byl-kolejny-global-game-jam-/

Do śledzenia - #lukzdev
Pobierz jasiek13 - Hej #gamedev!

Jeśli jesteście z okolic #lublin to koniecznie wpadajcie ...
źródło: comment_WntdMe6cPuHCEJpiAlZXsO4NQeh8RmwR.gif
  • 12
@Reepo: dzieje się na całym świecie w tym samym czasie, lokalnie zgłaszają się organizatorzy, że chcą w swoim mieście zrobić i na stronie GGJ są ogłąszane wszystkie takie miejscówki, w których można wziąć udział. Ludzie przychodzą, spotykają się, poznają temat jamu, łączą się w grupy i robią gry
@jasiek13: nie no wiem jak jamy działają, bo byłem już na jednym, raczej nie ogarnąłem opisu, bo wynikało z niego trochę jakby cały zeszłoroczny jam opierał sie na robieniu jednej gry i myślałem, że Global Jam ma takie zasady czy coś, że jedna lokalizacja = jedna gra xD
Teraz już jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
@jasiek13: e tam, dobrze wyglądała po 48h xD
Ja popełniłem błąd poważny na jamie, że zrobiłem grę w 3D i później połowe jama zmarnowaliśmy na męczenie się z błędnymi kolizjami itd xD No i jak 2D to osoba od grafiki też zrobi UI itd, a u nas typ wiedział jak modelować, coś zanimować, ale reszta lipka xD