Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem świadkiem najciekawszego egzaminu w tym #!$%@?łku XD Zerówka, dopuszczonych koło 70 osób. Egzamin ustny w godzinach wykładu. Na egzamin przyszło około 50 chętnych. Prowadzący odpytal z 15 osób, z czego zdały trzy, po czym zaczął prowadzić wykład olewając resztę. Jedną z osób które zdały, był syn innego wykładowcy xD #polsl #gliwice #aei #studbaza
  • 45
  • Odpowiedz
@Lombo: bez nazwisk, ale wykład prowadzi Pan czytający z własnej książki i to był termin zerowy, a egzamin w przyszyłym semestrze pisemmny? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lombo: możliwe, że nie znasz nie znasz Adriana Ł. co pracował w tamtym wykładowcą w jednym instytucie (doktoryzował się). Chciał wprowadzić labki z programu który faktycznie może się przydać w zawodzie (ja w pracy nie korzystam z niego, koledzy pokój obok już tak), jednak glownodowodzący się nie zgodził, bo sam musiałby się uczyć tego programu a nie chce xD

Ogólnie doktorant naprawdę spoko facet, a wykładowca mu kładł kłody pod nogi
  • Odpowiedz
  • 3
@Atexor: Dokładnie taki mam plan - nie wyobrażam sobie studiowania dalej na aei. Historii nie słyszałem, ale pasuje do kierunku...
@EndriuGolara: akurat (podobno) na Infie jest lepiej
  • Odpowiedz