Wpis z mikrobloga

hej mireczki zastanawiam sie nad studiami na #wsei w #krakow , na kierunku #informatyka. czy jest ktoś po tym/w trakcie tego kierunku i może się na ten temat wypowiedzieć? zastanawiałem się nad informatyka na jakims agh lub polibudzie ale poziom chyba dla mnei za wysoki()
  • 8
@gvbplk: Może i wpis sprzed 4 tygodni, ale odpowiem, jakby ktoś potrzebował informacji. Ja właśnie kończę studia na WSEI. Szczerze to mogę jak najbardziej polecić. Na polibudzie byłem rok, ale niestety, zbyt duża ilość matematyk pod wieloma postaciami oraz brak praktyki z programowania (sama teoria itd) spowodowały, że po roku zrezygnowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°). A na WSEI przynajmniej masz więcej praktyki, dużo programowania, zamiast przedmiotów zapychaczy
@lukasj przepraszam że wołam po roku,. Wiem że WSEI to prywatne studia ale no ( ͡° ʖ̯ ͡°), jak to wygląda z matematyką wydaje mi się że na obecnym poziomie wyciągnąłbym 80%, z angielskiego więcej ale ciężko znaleść jakieś info dotyczące progów tej szkoły. Można sobie mówić że dajesz kasę i się dostajesz ale zawsze są te limity osób i czegoś jednak muszą wymagać.??
@Radewiat: jak ja się przyjmowałem to decydowała kolejność zgłoszeń z tego co pamiętam. Ale teraz nie wiem jak jest, bo jak ja się przyjmowałem to była to bardzo mała uczelnia i mieliśmy około 40 osób na kierunku na studiach dziennych, teraz trochę się rozrosła i jest więcej studentów więc warunki mogły się zmienić. Najlepiej poszukaj na stronie internetowej albo napisz maila.