Wpis z mikrobloga

@Snap-Dragon: Jakie to typowe. #polka księżniczka napisała pod tagiem. Ze odeszła od faceta i zmarnował jej życie. Czego możemy dowiedzieć się z jej opowieści:
Przez pół roku była bezrobotna a pracę znalazła dopiero kiedy jej zły facet jej ją załatwił
Popracowała tydzień i podziękowali jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była agresywna i potrafiła podnieść na gościa łapę twierdząc że wzbudza w niej agresję i to wszystko jego wina.
Zablokowała mnie, ponieważ pod postem zasugerowałam że to z nią było coś nie tak.
No ale według niej facet zły, niedobry, niemal najgorszy a ona biedna, uciśniona i oddała mu oczywiście najlepsze 2 lata swojego życia.

Jak dla mnie:
Laska znalazła typka, pół roku było ok
przedprowadziła się do niego
Mieszkała u niego i żarła
Wymyśliła sobie pewnie że będzie ją utrzymywać a ona w tym czasie będzie leżeć i pachnieć
Przez pół roku mieszkała u faceta, oraz żarła na jego koszt.
Sama nie pracując miała do niego pretensje że po pracy chce sobie pograć
"Szukała" pracy tak długo aż facet się wkurzył i sam jej tą pracę załatwił
Była tak robotna, że po tygodniu ją wywalili
Facet miał dość, przestał się do niej przyznawać

Ale hur dur, to on jest zły podły i wstrętny.
Jak ktoś może niech podrzuci tu jej wpis bo mnie zdążyla już zablokować
Żeby nie było. Jestem rożowym

( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksiezniczka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #karyna
  • 10
o ale według niej facet zły, niedobry, niemal najgorszy a ona biedna, uciśniona i oddała mu oczywiście najlepsze 2 lata swojego życia


@Snap-Dragon: z tego, co jest w tekscie, to on stosowal na niej przemoc psychiczna i gierki.
Wiec nie przesadzaj, ze ona taka wstretna, a on niewinny ;>
O ile piszemy o tym samym watku.
@Snap-Dragon: Niestety nie wiem o jakim wątku jest mowa, ale odniosę się do tego co napisał/a@agaja:, istnieje możliwość, że zdominował ją psychicznie, wpłynął na nią negatywnie, przez co mogła sobie z tym nie radzić i zaczęła się zachowywać agresywnie. Inni przez taką dominację mają myśli samobójcze, zaniżone poczucie wartości, uzależniają od oprawcy itd. Nie będę oceniała czy on ma jakieś zaburzenia i czy ona też je ma. Czy to co ona