Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Ja z zapytaniem. Otóż posiadamy budynek (stary warsztat) umieszczony na granicy działki [właściwie to dwie jego części są w ten sposób umieszczone - południowa i wschodnia strona]. Moim celem jest przerobienie go na budynek mieszkalny, ale problem jest taki, że nie ma możliwości wstawienia okien od południa (nie ma zachowanej odległości 3-4m od granicy)... przez co w środku jest bardzo ciemno. Znalazłby się jakiś sposób, żeby to rozwiązać? Od strony południa jest pole, jakaś pszenica czy coś (pewnie stąd te myszy w środku) :D , tam gdzie przylega ''tylna'' część budynku. Że się tak wyrażę, potrzebuję wdrożyć trochę życia w ten opuszczony budynek.
#remontujzwykopem #budowadomu #budownictwo
taftav - Dzień dobry. Ja z zapytaniem. Otóż posiadamy budynek (stary warsztat) umiesz...

źródło: comment_O8sHKvTG6TdFEKJzIHTttdpviIUxTKil.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@taftav: mozesz wykozystac pustaki szklane nie sa one uznawane jako okno, jesli koniecznie musi byc okno to sprawdz przepisy odnosnie okien przeciwpozarowych. Jesli chodzi tylko o swiatlo zastanow sie nad swietlikiem w suficie
  • Odpowiedz
@marcin-el-mops: powiem ci szczerze, że według mnie... luksfery wyglądają trochę tandetnie. Do tego widzę po opiniach, że jest z nimi problem związany ze słabą izolacją. Są jeszcze jakieś alternatywy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taftav: weź to sprawdź, bo budynek owszem i graniczy z inną działką, ale ona z tego co piszesz nie jest "budowlana" więc może nie dotyczy?
  • Odpowiedz