Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ludzie spod #wegetarianizm #weganizm (sorry za otagowanie, ale trzeba mi statystyki) ile średnio Wam wychodzi za jedzenie miesięcznie? Chodzi mi o sytuację w której wszystko robi się w domu.
Niebieski już od dawna mi truje dupę, że chciałby spróbować bo "Ty tak jadłaś 7 lat to umiesz robić". No i On chce uparcie wiedzieć jak to jest być wege chociaż miesiąc, a jedzenie mięsa nie oszukujmy się... smakuje monotonnie.
A teraz mamy świetną sytuację, bo wyprowadzamy się od toksycznej mamusi i "tej #!$%@?ętej siostruni", cytując.
#pytanie
  • 16
@Twinkle: do 700 to zmieścisz się na 100proc. robiąc zakupy warto na początku zaopatrzyć się w podstawowe produkty typu: kasze, makarony, konserowe produkty (np. ciecierzyca, fasole, pomidory w puszce), orzechy, pestki w większych ilościach/opakowaniach na promocjach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@serioserio: Nie pamiętam czy nie było przy akcji "zostań wege na miesiąc" jakiegoś spisu zakupów. Tak mi się wydaje, ale wege już prawie 3 lata nie jestem, także się pozmieniało.
@Twinkle: tak, pamiętam, że widziałam gdzieś taką listę, warto odszukać. ogólnie ja lubię mieć pewną bazę produktów w domu, dokupuję np. świeże warzywa i można gotować.
dzięki promocjom w biedrze np. kasza/ryż /makaron za 50% taniej na 2 szt., to węglowodany mam na kilka miesięcy za grosze/porcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)