Wpis z mikrobloga

Hej, instalował ktoś Paragon for Mac na swoim sprzęcie? Chciałem zgrać plik na dysk przenośny, który jest sformatowany w NTFS, no i jakoś chciałem to ogarnąć bo wiadomo, że osx nie ogarnia takich rzeczy.

Próbuję to zainstalować, uruchomiłem już ponownie MacBooka (było wymagane) i od 15 minut stoi na ekranie logowania. Ktoś wie czy to normalne? Jeśli się nie odpali, to co zrobić? :/ Jestem świeży w tych tematach, to mój pierwszy mbp.
#macbook #mac #apple #osx #komputery #laptopy #it #pomocit #macos
Pobierz LouisCypher - Hej, instalował ktoś Paragon for Mac na swoim sprzęcie? Chciałem zgrać ...
źródło: comment_SUMS2zpWruRHp7Sq1R0LlS86noksY7rq.jpg
  • 8
@bocznica no to u mnie nie poszło ;/ już godzinę po wpisaniu loginu i hasła, stoi na około 70% paska (jak na zdjęciu). Wszystko było oka do momentu instalacji i kroku z restartem komputera. Co mogło pójść nie tak? Masz jakiś pomysł jak to teraz odkręcić?
@ewridejhardtrajning nah, już ogarnięte. Command+R odpaliłem taki śmieszny tryb diagnostyczny, dałem skanowanie HDD+partycji w poszukiwaniu błędów (i ewentualnej naprawie). Poskanowało, nic nie znalazło, a za to zaczęło magicznie działać. Temat do zamknięcia, a przy okazji nauka na przyszłość, że warto porobić takie głupoty.