Wpis z mikrobloga

Kurde pograłbym se w tibie ale ta gra jest obecnie niegrywalna dla low lvl graczy od 3 dni próbuję pograć a tylko się denerwuje jak średnio 4 razy dziennie dostaje hunta od jakiś 2-3 razy wyższych leveli. Serio niektorym sie nudzi, wszedzie ale to wszędzie znajdzie sie jakis abuser czy to amazon camp czy elfy czy nawet ostatnio swamp trolle. #oburzenie #tilt #antica
#tibia
  • 18
  • Odpowiedz
@MikiBomba: co ty gadasz gram na Antice i nie wiem o jaki huntach mówisz, jak CIę zabiją pisz na world trade to w 2 minuty ich ktoś wyjasni i odechce im się CIę gonić bo szkoda kasy na blessy.
  • Odpowiedz
@MikiBomba serio, pisz na world chat'cie, pol serwera poleci za gościem
Do 50 lvla czasami ktoś mnie zabijał ale zaraz ktoś z czatu go wyjaśniał, a jak masz full blessy to tylko odkupujesz twista, a lvl odrabiasz max 10 min. Przecież pvp teraz nie istnieje, chyba, że grasz na retro pvp i blessy coś tak kosztują
  • Odpowiedz
@michael93pl: No właśnie problem jest taki, że blessy nie bronią przed stratą bp, a ludzie którzy atakują niższe levele raczej nie robią tego na 4fun tylko dla tych charmow z amazonek czy szkiełek z elfów. A to, że ktoś ich zabije po tym jak napiszę, też niespecjalnie coś zmienia bo jak widać na screenie trochę wyżej, to są cały czas różne osoby
  • Odpowiedz
@MikiBomba: ja wnioskuje lecz się nie obraz że pewnie grasz i się zachowujesz jak nob w grze. Chodzisz na oklepane expowiska i nosisz że sobą 10 potow to się potem nie dziw. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@qras: Nie wiem, co to ma do rzeczy bo przy tak nierównej walce poty tylko się marnują no ale noszę ich zawsze po 30(na więcej nie pozwala cap, bo gram pallem i muszę tez nosić ammo),a co do wyboru expo to chodzę na expowiska które znam, a jako, że nie gralem ładnych pare lat to nie jest ich wiele, ale nie zakładam, że nie mogą lepsze expowiska dla pala niż amazon
  • Odpowiedz