Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam cholerny problem, żeby sprzedać coś na #olx? Miałem wystawionego m.in smartfona z większym dyskiem 32gb, na gwarancji w pl elektromarkecie, 3 pokrowce, szkło na ekranie, cena najniższa w całym województwie i nie tylko i sprzedać nie szło. Najwięcej było 7 obserwujących, ale to chyba jakieś nosacze liczące, iż jeszcze bardziej zejdę z ceny. Inny przypadek, jasno zaznaczone, że nie wysyłam i się nie zamieniam, to co chwilę zamienisz się? Wyślesz za pobraniem? Czasami to się zastawiałem po co w ogóle jest opis? Z jednej strony nie lubię jak coś leży i się kurzy, z drugiej strony jak mam to oddawać za totalny bezcen i przy tym tracić nerwy na te #!$%@? to niech leży, a jakie Wy macie spostrzeżenia?
  • 8
@Piwniczak35 Był to Redmi 4a. Chciałem za niego 260zł - oczywiście teoretycznie bo praktycznie jakby tylko znalazł się ktoś poważny kto przyjechałby na oględziny, zobaczył, pogadał... To oddałbym nawet za 240zł. Sorry, ale tańszych nie widziałem z takim dyskiem, pl gwarancją i nie mam na myśli jakiś bestcen itd.
@jestfazajestpompajestczad: smartfony tracą na wartości jeszcze szybciej niż samochody, android z każdym miesiącem coraz bardziej zamula, bateria traci pojemność, zwłaszcza gdy leżała rozładowana w szufladzie.. naturalny strach przed wyrzuceniem 260 zł w błoto. Uroki współczesnej elektroniki, 2 lata i do złomowania. 4A zamawiałem nowy z rok temu za 340 zł dzięki okazji z peppera
@hu-nows Używałem go dobre 5 miechów i jakoś nie zauważyłem tego zamulania, a nawet jeżeli by zaczął zamulać, reset, godzinka czasu i śmiga jak nowy. Swego czasu używałem Windowsa 10 Mobile i był czas, że reset co miesiąc robiłem, a przy tym ile roboty było. 260zł to tak jak pisałem teoretycznie. Powiedz mi co kupisz NOWEGO za tą kasę? Nic, a przynajmniej nic podobnego parametrami. Co do baterii. Jak ktoś używa tak
@jestfazajestpompajestczad: Mi obserwuje ogłoszenie 19stu i jeszcze żadna propozycja od 2 miesięcy nie padła. Sprzedałem to po za serwisem ogłoszenie zdjąłem ale obserwujących nadal tyle samo jest. To boty coś tam odwalają. Ludzie do mnie dzwonią a licznik wyświetleń telefonu, jest zerowy. Meble też nie idą, no chyba że za 5% ich wartości rynkowej.