Wpis z mikrobloga

@neo_vir ja ze bylem na starcie nastawiony na nie, mialem pozytywne zaskoczenie jak go obejrzalem. Dla mnie fajna rozrywka na sobotni wieczor. Aktorska daja rade wszyscy poza matka zaginionej sorki, ktorej nie trawie aktorsko. Chylka i Zordon fajnie zagrali. Ladne sceny krecone na tych wioskach. Wpletli sporo watkow na przyszle sezony, wiec pewnie bedzie kontynuacja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elbereth kontynuacja jest już potwierdzona a sadzac po cliffhangerze (ta sama postać na początku i końcu serialu) to od razu go planowali na co najmniej dwa.
  • Odpowiedz
@neo_vir ja z roznic to tylko nie kojarze roli Stramowskiego. Wcisneli go na sile chyba, bo on sie lubi z tvn. Reszta raczej nie odbiega od ksiazki, poza tym ze to 2 czesc hisotrii, ale od niej zaczeli serial.
  • Odpowiedz
@neo_vir no wlasnie poczatek sezonu kest jakby domknieciem 1 tomu gdzie uniewinniaja Langera. Tego nie nakrecili, ale ksiazka mi sie podobala. Zakonczenie fajnie zakrecil w 1 tomie Chylki. Nie wiem czemu tego nie krecili tylko od razu 2 czesc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neo_vir: nie chce mi się. Wybrali nie dosc, że słaba część książki to słabych aktorów i słabo to zrealizowali. I niby mróz miał w tym udział, chyba mu kasa oczy zasłoniła.

Ale nadal serial lepszy od połowy polskich, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że target to nastolatkowie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@elbereth o cholera... Czyli ojciec Mateusz aka Wolf (a raczej jego postać) jest bohaterem pierwszego tomu? To skoro my oglądaliśmy teraz drugi a finał jest jaki jest, to młody Langner jest bohaterem trzeciego tomu?
  • Odpowiedz
@neo_vir jednak pamiec mnie zmylila. Wiem ze Langer wraca w kolejnych tomach. Najbardziej chyba w trzecim, ale jednak koniec sezonu nawiazuje do 1 tomu.

Joanna będzie musiała rozpracować sprawę syna biznesmena, który jest oskarżony o zabicie dwóch osób. Pomaga jej aplikant Kordian Oryński. Zadanie wydaje się proste, jednak czy tej dwójce uda się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia?

To z neta opis 1 tomu.
  • Odpowiedz