Wpis z mikrobloga

Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej aż nie macie co jeść i musicie polować na dzikie świnie.
Jecie najczęściej znalezione owoce, czy tam czasem ryby, bo świnie trudno upolować.
Co jakiś czas znika jeden z was i nie wiecie co się dzieje.
W takich warunkach wszyscy powinni chudnąc, ale jest jeden koleś, który jest ciągle gruby.
A ludzie nadal znikają... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #lost #byloaledobre #seriale #pasta
Cesarz_Polski - Rozbijasz się samolotem na wyspie.
Zapasy się kurczą coraz bardziej a...

źródło: comment_Sq40N6ST2FcZGY1T84LQMzwR6nRqZWXJ.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cesarz_Polski: podchodze do znajomego, wyciągam telefon i mając zamiar dac mu do przeczytania twój post, pytam go czy pamięta ten serial?
On- nie...
Ja- powaznie nie kojarzysz tego typa?(wskazując na zdjęcie w poście...)
On- yyy??? Robin Hood?!
Ja- nieważne... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
. Fajne pierwsze sezony, ale zamiast serialu survivalowego z nutką tajemniczości/fantasy odjechali w klimaty tak #!$%@?, że to się nawet nie opowiada


@wojtas_mks: no właśnie taki problem wasz. To nie jest do #!$%@? serial przygodowy. To fantastyka
  • Odpowiedz
no właśnie taki problem wasz. To nie jest do #!$%@? serial przygodowy. To fantastyka


@peetee: W pierwszych kilku sezonach tej fantastyki było wystarczająco i był to raczej survival/thiller. Nagle "jeb" i #!$%@? muje dzikie wężę, a fabuła tak skomplikowana, że nawet tutaj wykopki zastanawiają się jak się skończył serial xDD I ten przeskok nastąpił totalnie z dupy.
  • Odpowiedz
Nagle "jeb" i #!$%@? muje dzikie wężę, a fabuła tak skomplikowana, że nawet tutaj wykopki zastanawiają się jak się skończył serial xDD


@wojtas_mks: oglądałem kilka razy ten serial i w pełni go rozumiem, tak jak i zakończenie. Fabuła wcale nie jest aż tak skomplikowana. Moja kobieta oglądała niedawno całość i zrozumiała wszystko za pierwszym razem.

Na doatek po tylu latach mimo że uwielbiam ten serial wydaje mi się że wręcz ta
  • Odpowiedz
@temokkor: ja oglądam wyłącznie seriale, które są zakończone, bo nie mogę wytrzymać oczekiwania na następny odcinek + co jeśli nagle produkcja zostanie wstrzymana? A tak to spokojnie, bez nerwów, oglądasz tyle ile chcesz, kiedy chcesz, pamiętasz fabułę, bo nie musiałeś czekać rok na kolejny sezon, same plusy :)
  • Odpowiedz