Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Catttana: albo wytaczasz rodzicom powództwo o alimenty jak sie uczysz, bo maja psi i prawny obowiązek Cie utrzymywać. Natomiast prawnego obowiazku słuchać sie rodzicow po 18 roku życia nie masz. Przykro mi.

@Scabies: alimenty do 25rz w przypadku nauki ( ͡ ͜ʖ ͡) jakoś gdy to odkryłem to straszenie o wyrzucenie z domu przez matkę przestało mnie traumatyzowac xD
  • Odpowiedz
@Scabies Prawnego może nie masz, ale jeśli stajesz się uciążliwy to równie dobrze mogą się pozbyć z domu takiego człowieka. I tyle. Obowiązek alimentacyjny jest tylko wtedy, gdy się uczysz.
  • Odpowiedz
@kris27: To typowa patologia. Dziecko dla niektórych jest niestety niewolnikiem, który ma słuchać albo dostanie #!$%@?. Sam mam takich rodziców i nie mam do nich żadnego szacunku. Z takich domów wychodzą później takie #!$%@? bez pewności siebie i z fobią społeczną jak ja, a później zdziwienie, że dziecko sobie nie radzi w dorosłym życiu.
  • Odpowiedz
@mirkogreg: Człowieku, jakie miałem jazdy z matką, jak się wyprowadziłem XD

Zawsze jak coś się #!$%@?ło, to byłem wzywany telefonicznie, oczywiście wszyscy mieli #!$%@? na to, że mam robotę i to dość nieregularną, bo byłem młodszym technologiem na produkcji. Albo chodziłem na wywiadówki za mojego brata, ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@nietolerancja: no dobra, to ja ide do roboty, znalazłem sobie liceum dla dorosłych to mature zrobię zaocznie, bo mam pracę w wakacje, pozwolili mi zostać po końcu sierpnia, dokładam się do rachunków i odkładam aż znajdę sobie coś swojego.

GDZIE #!$%@? GÓWNIARZU, ZMARNUJESZ SOBIE ZYCIE

a po latach

GDYBY NIE MY TO NAWET MATURY BY NIE ZDOŁ

Tak to wygląda, a nie "logicznie" ;)
  • Odpowiedz
@tyrytyty: bardziej chodzi o to ze w domu panuja jakies zasady i nie mlzesz sobie robic imprez czy #!$%@? wi czego bo szanujesz swoich rodzicow. A oni Cie szanuja utrzymujac dalej. Zeby taki dzieciak mogl znalezc sobie prace i wtedy pojsc na swoje.

Mieszkajac urodzicow powyzej 18 roku zycia zawsze sa spiecia ale uwazam ze nalezy przestrzegac zasad jakie w tym domu panuja. Ba jezeli sie wyprowadzasz i masz wspolokatorow to
  • Odpowiedz
@kris27: A później zdziwko, że jak się wyprowadziłeś na swoje i poszedłeś do pracy z której się możesz sam utrzymać to wyznajesz dokładnie taką zasadę jaką ci wpojono i masz zdanie rodziców przeważnie gdzieś. No, ale tak to jest, że jak ma się słabe argumenty to trzeba użyć takich jak w memie, a to przecież nic innego jak argument siły.
  • Odpowiedz