Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

OP dobrze zapytał skąd taka cena za jego RDR2


@Zyvalt: bo taką dał. Jak się OPowi nie podobała mógł odmówić, mógł go olać. Już nie raz mnie korciło, tak samo odpisać jakiemuś nosaczowi na jego pytanie typu "za ile i dlaczego tak drogo" albo "a ile obniżysz". Podaje cenę, jak się nie podoba zaproponuj inną. Twoje zdanie, że nikt tego nie kupi czy, że dałem za drogo, bo gdzieś jest taniej,
@Zyvalt: jakbyś dostawał milion takich wiadomości to sam miałbyś już dosyć. Serio, jak wystawiłem telefon na wymianę i napisałem czego konkretnie chce i z jaką dopłatą to proponowali wszystko tyko nie to - lodówka, pralka, stary #!$%@? telefon.

#!$%@? hitem była 16 latka, która za starego iPhone proponowała mi kota brytyjskiego XDDD
@Ka4az: Ile by tego nie było to trochę kultury trzeba w sobie zachować. Swoją drogą brałbym kota :D

Wystawiłem kiedyś pralkę za jakieś grosze i oczywiście wiadomości typu czy da Pan za darmo bo samotna madka here. Ale odpisywałem grzecznie. Ostatecznie inny gość wynegocjował 20 zł taniej i te 20 zł dopłacił w orzechach włoskich :D
@Robert_K: a no ja nie mówię, że nie. Kultura zawsze. Kota chciałem, ale mieszkała na drugim końcu Polski i by umarł zanim dojechał jako paczka xD

Jak sprzedawałem kiedyś starą niesprawną pralkę (nie znam się na tym, mama mnie prosiła) to roczną zepsutą pralkę, która kosztowała 1500 zł wystawiłem za 100 zł i napisałem co jej dolega (strasznie hałasowała i wibrowała przy pracy) to ktoś kupił i na następny dzień wydzwaniał