Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy coś może pójść nie tak jak wysyłam gościowi coś drogiego kurierem pobraniowym? Co gdy np. nie odbierze przesyłki?
#olx
#kurier
  • 11
@avira: kolejny raz powtarzam #protip nie wysyłaj za pobraniem, jeśli odbiorca nie wyśle ci przelewem kosztów przesyłki.

Ja już wchodzę na lvl wyżej: biorę z góry za nadanie i odbiór.
Natomiast kwotę pobrania pomniejszam o koszt odbioru.
@Dibhala: Kurde, myślałem raczej, że rzadko jest tak, że ktoś nie odbierze paczki. Akurat produkt który sprzedaję jest specyficzny bo to instrument a sam kupujący siedzi w cenie tego produktu bo negocjuje ze mną więc myślę, że raczej pasjonat niż jakiś janusz który nie odbierze. No ale dzięki, spytam, czy ma możliwość wysłać przelewem pieniądze za wysyłkę.
@avira: polecam regularne czytanie wirtualnemedia.pl
Zwłaszcza podsumowań dotyczących rynku e-handlu.
pokrótce: ilość zwrotów jest znacząca
A tu mowa wyłącznie o rynku biznesowym, a co dopiero prywatnym.

Jak ktoś jest zainteresowany i chce wysyłki za pobraniem przeklejam już przygotowany tekst.
W związku z tym, że nadziałem się o raz za dużo na nieodebranie paczki [bla bla bla] mogę wysłać w taki sposób pod warunkiem, że kwotę równoważną kosztom nadania za pobraniem otrzymam
no a jeśli już mowa o przesyłkach, to jak je nadajecie? dla mnie mega wygodna jest opcja brokerów kurierskich. zazwyczaj wybieram z sendit, bo w sumie nadaję nim od początku i jest to dla mnie wygodne, bo wszystko ogarniam przez neta